izinlerinizi 2024 yilinda nasil kullandiniz?

kac yildir sirketinizde calisiyorsunuz?
kac is günü izniniz var?
izinlerde neler yapiyorsunuz?
2024'te neler yaptiniz/yapacaksiniz?

bos yapalim biraz :)

6 yıldır çalışıyorum.
Geçen ay itibari ile yeni izinlerim geldi 62 gün iznim oldu toplamda
2 hafta izin aldım. Tez yazıyorum :)
tez bitsin bir daha alıcam
  • spacevan  (31.08.24 21:48:39)
2 yılı geçti.
25 iş günü civarı ama resmi tatiller çok az.
Mayıs'ta 1,5 haftalığına İstanbul'a geldik, nasıl geçti falan hiç anlamadım.
Bu kadar az izin kullanmama rağmen 10 günden az iznim kaldı. Çeşitli sebeplerle 1-2 gün parça parça izin kullandım. Koca yaz dönemini tatil namına birşey yapmadan geçirdik. Bundan sonrası için yılbaşına yakın istanbul ve/veya balkanlarda bir yerler düşünüyorum.
  • mbond  (31.08.24 22:01:40)
Bu sene resmi tatiller maşallah hep hafta içine denk geldiği için ve bayramların ikisi de 9 gün olduğu için yıllık iznimi hiç kullanmadığımı fark ettim geçen ay. Bi tane 5 günlük alıp evde 9 gün yattım. Bi tane de Eylül'de alıcam.

20 gün iznim var yıllık standart genç memur izin sayısı
  • nundu  (31.08.24 22:08:16)
4. yılıma girdim.
yıllık iznim 30 gün haftasonları dahil.
yurtdışı gezilerine harcıyorum izinlerimi.
ocak 5gün, şubat 5gün, mayıs 2gün kullandım.
eylül 2gün, kasım 5gün daha kullanmayı düşünüyorum.
  • dedim ben sana  (31.08.24 22:40:48)
• 9. yılımdayım
• 35 gün iznim var içeride ama havacılıkta olduğumdan bayramım resmi tatilim yok, senelik 20 gün geliyor
• yurt dışı tatili yapmaya çalışıyorum, bazen yoğunluktan bunalınca birkaç gün kafa izni alıp hiçbir şey yapmıyorum
• bu sene martta 8 gün polonya-norveç turu yaptım, ağustosta 2 gün kafa izni aldım, ekimde de 8 gün isveç-danimarka turu yapıp seneyi kapatacağım
  • phoarbix  (31.08.24 23:07:00)
İlk yılım 18 gün sonra dolacak, 21 gün kullandım.
-kasımda 10 gün Amsterdam, martta 5 gün Kıbrıs, temmuzda 6 gün Bodrum.

  • Bruce  (31.08.24 23:23:47)
5 gun falan ailem geldiğinde aldım. Çevrede yakın yerlere gitmek falan
Haziranda 2 hafta aldım. Fransa'da airbnb kiraladik.
Eylulde bir 6-7 gün daha yazdım. Izmir'e gelicem.
Noel'de de bir 10 gün alırım. Hanimin ailesinin yanina gideriz.

Totalde yilda 37-38 iş günü. 10 gün gelecek senenin haziran ayına kadar bırakma hakkım oluyor ona birakiyorum genelde bir 10 gün.

6 yil oldu.
  • logisticsmanager  (01.09.24 00:21:14)
- kac yildir sirketinizde calisiyorsunuz?
+ 11 senedir

- kac is günü izniniz var?
+ 16 kaldı. Ocak ayında yinelenecek

- izinlerde neler yapiyorsunuz?
+ Hep yurtdışı gezisi

- 2024'te neler yaptiniz/yapacaksiniz?
+ 5 şehir gezdim. 2 defa kullanılırım gezmek için.
  • put it in your appropriate place  (01.09.24 10:35:48)
15 yıl
26 iş günü
Yurtdışı tatili
2024 tatilleri 2 abd 1 isviçre 1 Finlandiya/kuzey ışıkları 1 antalya herşey dahil tatili şeklinde tatil yaptık
  • basond  (01.09.24 15:21:05)