Spor salonu ücretleriniz

Ne kadar? Özellikle zincir olmayanları merak ediyorum.

6 aylık 12 bin nasıl? Düz salon ekstra hiçbir şey yok, artısı konumundan dolayı çok kalabalık olduğunu sanmıyorum, zaten gün ortasında gidiyorum çoğunlukla.

Yıllar önce Kadıköy'de merkezi sayilacak bir yerde küçük de olmayan bir salonda 1 yıl çalışmıştım şimdi orası bile 6 aylığı 6 bin, tam yarısı

Bu paralar çok yüksek geliyor bana ağırlık kaldırmak için, yıllarca uygun bir yerde spora gidiyordum, şimdi isyerim tasindigi icin iş cikisi zor olduğundan birakicam orayı.

Macfitlere gitmek istemiyorum çok kalabalık olduğu için. Genel fiyatları merak ettim

Hiçbir yer 6 aylık 12 bin lirayı hak etmiyor, elimde 2,5 kilodan başlayıp 200 kiloya kadar plaka bir tane olimpik bar bir tane de rack olsa oradaki 500 aletten alacağım verimin daha fazlasını alırım ama mümkün değil, o nedenle mecbur gidiyoruz. Ben 18 bin lira veriyorum yıllığına.

Edit: 18 bin lira bir an acayip ucuz geldi gözüme, tekrar baktım 28 bin lira veriyormuşum amk :(
  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (28.08.24 20:51:17 ~ 20:54:57)
Macfit'e gidiyorum. Üyeliği geçen sene yaptığım için aylık 1200 tl çekiyorlar. Yeni yılda muhtemelen 2000 tl üzerine çıkar fiyat. Kalabalık olmasından nefret ediyorum. Mesai bitikten sonra(6) gittiğimde istisnasız her alette sıra bekliyorum. Kimi ağırlık aletlerinde 2-3 kişiyi beklediğim oluyor. Hafta sonları sabah gidiyorum o zaman bile kimi zaman kalabalık oluyor.

Çalışılacak alet sayısı fazlaysa, akşamları dahi kalabalık olmuyorsa verilebilir. Spor gibi bir ihtiyaç için aylık 2 bin tl çok fazla bir para değil. Yeter ki salon geniş olsun, ağırlık aletlerinin sayısı çok olsun ve kalabalık olmasın.
  • arkady svidrigaylov  (28.08.24 21:23:22)
2022 sonunda 8 bin tl vermiştim seneliğine, Kadıköy deki Sports Universe te crossfit için. Bu sene 24 bin olması lazım. Eve döndüm bir süredir. Koridora bar aldım, yer yer dambılla ama genellikle vücut ağırlığıyla çalışarak, koşarak , bisiklet sürerek devam ediyorum spor sürecine.

  • lüzumsuz adam  (28.08.24 21:23:47)
mahallemdeki ufak daha çok pt ağırlıklı bi yere gidiyorum ama ihtiyacın olacak her makine var ve pt hizmeti almak zorunda değilsin.

pt hizmeti almazsan aylık 1400 lira. 3 aylık 6 aylık falan daha da ucuz tabii.
  • floydian  (28.08.24 22:03:45)
Eve en yakın olana gidiyorum, 36.

  • asteriks  (28.08.24 22:35:04)
6 aylık 4k odedim ben

  • veritaslibertas  (28.08.24 23:11:24)
Yıllık 27 bin olmuş.
Büyük ihtimalle üyeliğim bitene kadar zamlanır.
Çok sık zamlanan bir yer. (Eve yakın bir otelin salonu.)

Üyeliğim bittiğinde devam etmemeyi düşünüyorum. Dönem dönem pilates paketleri alarak ilerlemek istiyorum artık.
Birebir biriyle çalışmak çok daha iyi geldi.
  • mutekebbir  (29.08.24 02:08:48)
6 aylık yaklaşık 300 liraya tekabül ediyor ibb spor tesisleri. havuz da aynı şekilde.
mr. olimpia olma hedefiniz yoksa gayet yeterli oluyor.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (29.08.24 09:26:08)
zincir olmayan ama havalı bir spor salonuna gidiyoruz. eş ile beraber aile paketi yıllık 58.000 ödedik mayısta, şimdi 70'i geçmiş.

geçen ay arkadaşım sports international'e kayıt yeniledi. 5 yıllık 120.000 verdi.
  • bir ileti paylastim  (29.08.24 10:10:47)
fiyat algısı her alanda tamamen kayboldu. benim salon ocakta 6 aylık 4500 dü ağustosta 9600 oldu. zincir de değil.

  • n62  (29.08.24 11:02:12)
istanbul beylikduzu
zincir degil ama merdiven alti da degil yillardir calisan bir salon
kucuk bir havuz var hic girmedim
sauna ve buhar odasi var 3-4 kez sauna yaptim
aralik 2023'de yeniledim 15 aylik 9000 TL
  • bay b  (29.08.24 11:06:30)
Ibbnin tesisleri ucuz evet ama saatleri çok kötü, işyerinde öğle arasında mi gidecegim? Yoksa onu da düşündüm, günde 4-5 saatlik seanslar tanimislar toplam ve her gün farklı, onu takip edip kendimi uydurabilmem mümkün değil.

  • sanguine  (29.08.24 21:05:00)