thy bagaj hakkı & kadıköy ist havalimanı ulaşım

1 - thy ecofly biletle yurt dışına uçuşta 8kg kabin bagajı yanında sırt çantası alınabiliyor sanırım di mi? thy sitesindki açıklamaya bakınca öyle gibi ama yine kendi sitesinde bir sayfada "8kg kabin bagajı + 1 aksesuar (kamera, telefon vb. daha büyük olmayacak şekilde)" şeklinde bir açıklama da var. yakın zamanda ecofly'la bu şekilde binen var mı?

2 - kadıköy'den istanbul havalimanına yurtdışı 07:20 uçuşu için metrobüsle gayrettepe oradan da metro mantıklı mı? bu metro gece çalışıyor mu, ne sıklıkla çalışıyor? bu konuyla ilgili net bir bilgi de göremedim, istanbul metro web sitesinde net bi bilgi bulamadım.

ya da kadıköy'den doğrudan havaist'e bineyim ama kaçta bineyim ve önceden internet üzerinden bilet almak gerekiyor mu acaba?

2:35 ya da 3:30 diye düşünüyorum ama 2:35 çok mu erken olur acaba. bir de o sabiha gökçen'e uğruyormuş sanırım, ya da oradan geliyor onu da anlamadım.

bütün bunlar hakkında fikri olan, yakın zamanda kullanmış birileri varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

2. Soru için, bu kadar aktarma yapmak yerine direkt kadıköyden havaiste binin. O saatte trafik olmayacağı için max 50dk-1 sa falan sürer. 3:30 size yetecektir, diğeri çok erken olur bence. Havaistin sitesinden online bilet alabilirsiniz, 3 gün geçerli oluyor biletler. Bindiğiniz zaman da kredi kartı veya nakit geçiyordu ve o saatte ilk duraktan binerseniz boş olur zaten, otobüsten de alırsınız.
İst havaalanı giden havaist sabihaya uğramıyor. Direkt kadıköyden kalkıyor genelde (rıhtımdan)

  • livaist  (27.08.24 02:08:11)
2.) Saw’dan gelip İste gidiyor. Şahsen tedbir açısından 2.353 binerdim

  • put it in your appropriate place  (27.08.24 07:00:30)