Duyuruda herkes birbiriyle ilişki mi yaşamış?

Clickbait başlığa hoş geldiniz...
Az önce bir cevapta gördüm, buradaki bir eski sevgilisi yine buradan biriyle evlenmiş.
İstisnai bir durum mu yoksa başka örnekler de var mı benzer? Kim buradan sevgili yaptı ve o kişi hala aktif mi diye sorayım ilk sorumu.

Sonra, tuhaf olmuyor mu diye de ekliyim. Buradan biriyle tanışsam acaba eski manitası da mı burada diye mi düşünmek lazım? Olsa ne olacak gerçi. Ama tuhaf olsa gerek.

Bu arada eleştirmek amaçlı sormuyorum, aksine ülke medeniyet seviyesinin çok üstü.

e yaşanır tabii... halihazırda bazı filtrelerden geçmiş ve hayata bakışı az buçuk birbirine benzeyen (en azından eskiden) insanlar birlikte bulunuyo. elektriklenme için çok doğru yer bence. destekliyorum

garip olur mu? olabilir ama kimin umrunda... hayatının aşkını bulup geçmişine de bakmazsın artık 2024
  • abuzer  (25.08.24 21:10:32)
@abuzer, geçmişine bakmak değil aslında demek istediğim. Sık gittiğin mekana sevgilinin eski sevgilisinin gelmesi gibi bir tuhaflıktan bahsediyorum.

  • Jux  (25.08.24 21:17:35)
Bro sen herhangi bir yerde de biriyle tanışsan yine eski sevgilisiyle aynı ortamda bulunma ihtimalin olabilir, kaygıdaki sığlık biraz bundan kaynaklanıyor kimsenin geçmişini kurcalamazsak sorun da çıkmaz kanaatindeyim.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (25.08.24 21:34:31)
@Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet, pek aynı şey değil sanki ya?
O mekanda düzenli takıldığını biliyorsam gitmem mesela oraya. Tek seferlik denk gelmeden bahsetmiyorum çünkü.

  • Jux  (25.08.24 21:53:02)
o cevabi görünce ben de benzer düsündüm.
burada cok dating dönüyor/dönmüs :)
reddit'te mesela böyle bir sey olmaz heralde ama burada oluyor.
  • robert bosch  (25.08.24 21:58:09)
Benim kontenjanı da biri kullanmış demek ki.

  • gabe h coud  (25.08.24 22:11:40)
@Mehmettheslim, soruyla hiçbir ilgisi olmayan cevabını silersen sevinirim dostum, gereksiz kalabalık yaptı.

  • Jux  (25.08.24 22:21:45)
doğru diyorsun o yüzden bir ara duyuruda cinsel içerikli soruların c sine bile tahammül edilmez hemen silinirmiş. bundanmış zaar.

şaka yapmıyorum ciddiyim. düşünsene sana cevap veren eski sevgilin ya da onun yeni sevgilisi.
  • geveze yazar  (25.08.24 22:34:28 ~ 22:38:09)
İlişki yaşayan olmuştur mutlaka. Neden olmasın. Zeki komik kafa kişiler var burada. Eskiden vardı ya da.
Teklifler de almıştım ama olmadı o zamanlar

  • Cezcez  (25.08.24 22:44:50)
hayır canım niye herkes birbiriyle ilişki yaşasın ama burası küçük bir komünite, bazılarımız yıllardır buradayız. çoğu insanın karakterini, düşünce yapısını vs. iyi kötü anlıyorsun sürekli buradaysan. zaman içerisinde tanışıklık, arkadaşlık, dostluk, sevgililik vs. olabiliyor.

ben duyuru'dan iki sevgili yaptım mesela. allah seni inandırsın olay tamamen kızların "slm tanışalım mı" demesiyle başladı, gerçekten. yani olur, olmayacak şey değil ama burayı herkesin birbirini gondiklediği bir orgy ortamı olarak düşünmek de doğru değil elbette. insanın, iletişimin olduğu her yerde sevişme/öbüşme olur. duyuru istisna değil.

kulağıma gelmedi ama yüzde yüz eminim ki benim hakkımda da bissürü dedikodu yapılıyordur, eminim. aynı şey bunu okuyan duyurucuların en kötü ihtimalle yüzde 50'si için geçerlidir.

burası küçük bir sanal köy gibi. affedersin seksi de dedikodusu da eksik olmaz. insan doğası.

bak dissendium eski sevgilisi yüzünden kafayı yedi. adamı aforoz ettik. millet yedek hesaplarına kadar buldu. çocuk gönül rahatlığıyla duyuru açamaz oldu. yahut birisi çıkıntılık yaptığında hemen dikkat çekiyor, tepkiyi üzerinde topluyor vs...

aynı şeyleri ben de yaşadım. o zaman yaşım genç tabii, üzüldüğüm ve kırıldığım oluyordu. duyuruyu hafife alma. genel olarak insanların bir arada bulunduğu hiçbir ortamı hafife almamak lazım. buradan evlenip çocuk yapan da çıkar, birbirini dolandıran da çıkar, birbirini vurup öldüren de çıkar.
  • mark greg sputnik  (25.08.24 22:47:23 ~ 22:49:33)
Valla ben buradan kimseyle sevgili olmadım. Ama görebildiğim kadarıyla burası Dallas'a dönmüş. Normal de geliyor bir noktada. Bazılarının neredeyse tek (sosyal) hayatı buradan ibaret. Etkileşim olmaması kaçınılmaz.

  • Amaranta ursula  (25.08.24 22:56:18)
İnsanlar Okey Plus'tan sevgili ediniyor buradan niye edinmesin.

  • Bir ben var benden şurada  (25.08.24 23:00:42)
ben dahil değilim istatistik amaçlı bilgi veriyorum.
niyetim de yok.

  • janderzel zartanyan  (25.08.24 23:07:13)
10 yıldır falan duyurudayım, tek bir kişiyle bile tanışmadım ya da arkadaşlık kurmadım. istisnayım galiba.

  • deartheodosia  (26.08.24 01:22:24)
Buradan sevgili yapmadım. Birçok kişi yaptı. Sonra ayrıldı yine buradan başka sevgililer yaptılar. Hatta çeşitli iletişim kanalları ile gruplar kurup BBG evine çevirdikten sonra yürüyen yürüyor sevgili olan oluyor ve o kanallardaki gruplar ölüyor. Daha sonra yenisi açılıyor diye devam ediyor.

Biraz tuhaf oluyordur tabii ki. O yüzden rahat soru sorabilmek için yeni nick alanlar da var. İlişki sırasında her gün ve günün büyük bir kısmında görüşmek -şimdi aşktapar tayfa şiirsel bir dille güzel bir şeymiş gibi övecek ama- güzel bir şey değil. İlişkiyi de yıpratıyor. Bir de ayrılınca aynı yerde olmak rahatsız edici tabii ki. Bu sebeple okulda aynı sınıftan ya da iş hayatında aynı ofisten biri ile sevgili olmadım hiç.

Benim bunlarla sorunum yok da asıl takıntılı ve ruh hastası kişiye denk gelmek kötü. Düşünsene buradan bulup sevgili oluyorsun sonra yürümüyor ve bir sebepten ayrılıyorsun. Sapık gibi her duyuruna dadanıyor. Özel konuşmalarınız üzerinden gelip laf çarpıyor. Başkaları ile iletişimini sabote etmeye çalışıyor. Duyuru açıp laf sokuyor falan. Düşman başına.
  • nawar  (26.08.24 01:56:28 ~ 01:57:00)
16-17 senedir buradayım. benim hakkımı kim yediyse haram olsun :)

  • phonex  (26.08.24 02:17:40)
yok valla, değil iliskiyi yazistigim biri bile yok, nick aşinalığını saymazsak kimseyi tanimiyorum. 2006'dan beri burada olduğum halde :)

buradan duyurudaki ruh eşime sesleniyorum,

- seni kimler aldı? kimler öpüyor seni?
  • tabudeviren  (26.08.24 07:43:54)
herkes gelip ben sevgili yapmadim yazsin da suraya onlarin da sevgilisi olsun :P

  • robert bosch  (26.08.24 10:08:43)
Biz tam numlock ile ilişki yaşayacaz derken grimavi'nin aklımı ve kalbimi aynı anda çelmesi sonucu kendisine buradan (göz önünde, ulu orta, mesajla falan değil yani) evlenme teklif ettin, o da bana hemen düğünsüz börtü böceksiz kır nikahı ve yosunsuz hayvansız taşsız denizi olan bir balayı ayarlamaya başladı, en son bu şekildeyiz. Durumumuz nedir bilmiyorum.

@grimavi naber sevgilim?? :))

(Bu arada kendisini tanımam etmem o beni hiç tanımaz)
  • muhayyer divan  (26.08.24 10:58:13)
bu oranın çok yüksek olduğunu düşünmüyorum.

  • bartholomew87  (26.08.24 12:12:49)
7-8 yıl önce, burası daha samimi ve herkes birbiriyle tanış sayılabilecekken biriyle buluşmuştum. Yüz yüze görüşünce pek bir şey hissedememiştik ama olsaydı devam ederdik herhalde. Kendisi birkaç yıl önce banlandı, sonra ''...2'' şeklinde ilk nickini kullanarak tekrar hesap açtı ama o da banlandı. Şu an başka isimlerle buradaysa bilemeyeceğim, gerçi olsaydı yazım stilinden anlardım.

Onun dışında dönem dönem sohbet ettiğim ve o sohbeti ilerletmek isteyenler elbette oluyor. Daha çok fikir beğenip yaklaşmayla başladığı için buradan bir ilişkinin devam etmesi daha kolay bile olabilir. Burada tanışıp evlenenler olduğunu da biliyorum, nick vermeyeyim.

Bu arada sırf bu amaçla burayı kullanan, pusuda bekleyen bir güruh var. Zibilyon yıl önce burada ilk hesabımı açtığımda kadın olduğumu anlayan beş altı erkek kişi damlamıştı mesaj kutuma. Üç beş ay önce bu hesabı açtıktan çok kısa bir süre sonra da aynı kişileri mesaj kutumda buldum. Hala buradalar, istiyorlar, talep ediyorlar, bekliyorlar. :d
  • moonie  (26.08.24 12:39:02)
İlişkiden çok daha fazlası da var aslında. Bu kulaklar neler duydu...

  • Yourcousinmarvinberry  (26.08.24 15:12:58)
-bir de eski halini görecektiniz buranın, tey tey. tur dönüyorduk.-

hayu kendinize gelin, burası da bir toplum, burada da insanlar diyalog kuruyorlar. okulda da tanıştığınız birlikte olduğunuz insanların eski manitaları da aynı okulda olabilir.. okul kelimesini iş, kurs, klüp vb değiştirip baştan okuyunuz.
  • nwnd  (26.08.24 15:19:28)