Duyuru Hafta Sonu Neden Sessiz?

Hep hafta sonları böyle. Hepiniz bir yerlere mi gidiyorsunuz?

Bakalım soruma cevaplar gelecek mi, gelmezse tespitimde haklıyım :)

Herkes bir yere gittiğimi sansın diye yazmıyorum

  • kisa  (24.08.24 19:07:25)
Ben hep burdayım da son günlerde cevap vereceğim pek soruya denk gelmedim. Yoksa aynı sıklıkla girmeye devam ediyorum siteye

  • nundu  (24.08.24 19:07:28)
Ben şu an şezlongdayım. Hatta dalga çarpıyor arada sol ayağıma.

  • Mirket  (24.08.24 19:12:14)
Korfu’dayım.

Cumartesi günleri yazarsa millet asosyal zanneder ya da yazmazsa dışarıda gezmelerde olduğunu düşünür diye düşünenler var.
  • gabe h coud  (24.08.24 19:18:10)
Hafta içi de durum aynı uzun zamandır. :) Cevap verebileceğim bir soru görmüyorum ben de, ondan sessizim. Sadece zaten birçok hesabı olan bir arkadaş yeni bir hesap açıp tüm sorulara cevap vermiş, onu fark ettim.

  • moonie  (24.08.24 19:29:02)
evet yaa, anket sorularım hariç cevap veren olmuyor. ben de siliyom sonra.

  • geveze yazar  (24.08.24 19:37:03)
ben duyuruya sırf hafta sonları giriyorum.

  • Yalcin  (24.08.24 19:55:06)
'Sadece zaten birçok hesabı olan bir arkadaş yeni bir hesap açıp tüm sorulara cevap vermiş, onu fark ettim.'

a. Kişi niye birçok hesap açar?
b. Konu hakkında fikri varsa, tüm sorulara cevap vermesinin sakıncası ne?
  • Mirket  (24.08.24 19:56:33)
Haklıyım, tespitim doğru. Kimse yok duyuruda, çok sessiz.

@gabe h coud ne demek istedi anlayamadım?
  • rock n roll  (24.08.24 20:16:31 ~ 20:18:19)
o eski aşklar yaşanmıyor artık :)

sahildeyim bende. birden fazla hesabı olup aynı kişiler kullanıyor buraları :)
  • baldan kaymak  (24.08.24 20:52:04)
İş güç, trafik, akşam yemeği derken ancak girdim dünden beri aynı ana sayfa duruyor haftada 1 girsem yetecek galiba agshdh

  • titanic kemancısı  (24.08.24 21:56:00)
uzun zamandır girmiyordum, girmişken yazayım dedim.

  • halanne  (24.08.24 23:55:24)