örümcek adam hayranlarına soruyorum

sizce en iyi ikili hangisidir?

1- tobey maguire - kirsten dunst

2- andrew garfield - emma stone

3- tom holland - zendaya

benim sıralamam 2-1-3 şeklinde ama sizi merak ettim.

Ben Andrew Garfield-Emma Stone çiftini daha çok seviyorum ama Örümcek Adam için çizgi roman özelinde en iyi seçim Tom Holland diyebilirim ama partner olarak Zendaya olabilecek en komik seçimdi bence.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (22.08.24 13:32:28)
1-3-2

2 nin aşağıda olmasının sebebi birincisi tabloda MJ yok. ikincisi Garfield, Peter Parker'a uymuyor. havalı ve popüler bir tipleme oluşturmuş ancak Peter Parker sivil hayatta tam tersi olmalı.
  • nuevo  (22.08.24 13:33:19)
Tobey - Krirstern bence.

Andrew-Emma zaten bildiğimiz Spidey değil de Amazing olanı. Amazing için uyuyor ama ben de Amazing fanı değilim pek.

Zendaya'yı sevmiyorum. Yoksa Tom fena değil. Çizgi romandaki çenesi düşük haline de yakın.

Çiftler:
1-2-3

Peterlar:
1-3-2
  • nawar  (22.08.24 13:39:41)

  • grimavi  (22.08.24 13:42:29)
tobey-kirsten çifti canımdır ya da bilmiyorum benim kuşağa onlar denk geldiği için belki daha duygusal yaklaşıyorum:)

sıralamam: 1-2-3
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (22.08.24 13:42:42)
2-3-1 benim

3 numara Iron Man desteği olmasa, çok da matah değildi. Üni öğrencisi ve karakter çok da yetenekli değildi bana göre. zendaya sıfır etki benim için, çocuk tek götürüyordu.

1 numara ise kadının eskort gibi sergilendiği bir karakterdi. 3 numaranın parasız versiyonu işte. üni okumuş ama üni sonunu beklemiş kapak atmak için :)

2 numara hem emma stone hem de yakıştırma olarak çok fit geldi bana.
  • baldan kaymak  (22.08.24 13:43:45)
Emma Stone'a taparım, Zendaya'ya bayılırım fakat konu Örümcek Adam olunca her zaman favorim ilk göz ağrım;

Tobey Maguire - Kirsten Dunst
  • mutekebbir  (22.08.24 13:49:39)
Tobey Maguire ve Kirsten Dunst. Tom Holland'ı severim, çok da yakıştığını düşünüyorum ama Zendaya kadar saçma bir seçim olamazdı.

  • moonie  (22.08.24 14:04:03)
her zaman 1

  • nothing in my way  (22.08.24 14:33:30)
acik ara 1, sonrasinda 2, 3 ise olabilecek en les secim bence

  • sutcuyumbensutcu  (22.08.24 14:57:00)
hepsi de gerçek hayatta çiftlerdi.

örümcek adam-mj olarak 1-2-3
ama gerçek hayatta 2-1-3

en iyi spideyler 1-2-3

tobey bambaşkaydı
  • Hallegadola  (22.08.24 15:18:40)
bir de siyahi mj olmaz çok saçma. bir an önce amazing spider man'in mj'ini bulması dileğiyle

  • Hallegadola  (22.08.24 15:19:28)
Andrew Garfield serisini izlemedim, Tom Hollandlı olana da çok üstünkörü bakabildim. Spiderman olarak Tom Holland bence cuk bir peter parker ama tobey maguire'ın nostalji bakımından yeri de ayrı tabii. Andrew Garfield da çok sevdiğim bir aktör ama filmi hiç izlemediğim için yorum yapamam. 3>1 diyorum, 2 ile ilgili yorum yapmıyorum.

Partnerleri konusunda durum biraz karışık. Kirsten Dunst'ın MJ karakteri çok itici ve ebleh bir tip. MJ dediğimiz gayet badass, kendi işini kendi gören bir karakter. Kirsten Dunst MJ olarak iyi bar casting olsa da karakter çok sıkıcı.

Amazing serisini izlemediğim için yine yorum yok ama Emma Stone çok beğendiğim bir oyuncu yine. Yani isim olarak bakınca en ideal çift Amazing serisinde ama filmler çok yerildi diye hevesim kaçtı.

Zendaya'nın MJ'i, Mary Jane Watson değil, Michelle Jane Watson bu arada. Muhtemelen fanlardan gelecek eleştirilere ön almak için "Bakın bu farklı bir karakter" diyebilmek için böyle bir tercihe gittiler. O açıdan bakınca tipi benzemiyor yorumları suya düşüyor ve karakter olarak Zendaya'nın oynadığı daha havalı gibi Kirsten Dunst'ın karakteriyle kıyaslanınca.

Bence Orijinal spiderman filmleri, çok iyi filmler ve Tobey'i çok sevsem de, Peter Parker denince aklıma gelen tip o değil. Playstation'a çıkan oyun serisindeki Peter Parker mesela tam çok uygun. Ya da Spiderverse animasyon serisinde görünen Peter Parker da öyle. Onun yaşı daha ileri hali tabi ama.

Bu arada spiderverse, en iyi spiderman filmi bence. Miles Morales karakterine de baya ısındım ben o seri ve oyunlar sayesinde. İzlemeyen varsa mutlaka izlesin
  • nundu  (22.08.24 15:58:33)