Dört günlük yurtdışı tatili için E-SIM kullanmak mantıklı mı?

Önümüzdeki günlerde bir Yunan adasına gideceğim, internet için bir çözüm arıyorum.
Önerdiğiniz bir yöntem var mıdır? iPhone 13 kullanıyorum, sanırım telefonum destekliyor.
Herhangi bir sorun yaşamadan bağlanabilmek istiyorum, internet hızı çok önemli değil.

iPhone 13 kullanıyorum ve her seferinde Airalo kullanıyorum hiç sorun yaşamadım, ayrıca internet paketi çok büyük hacimler almayın. Türkiye'de ne kullanıyorsanız ortalama günlük onun yarısı kadar bile alsanız olur. Örneğin 2 gb 4 gün için yeterli olabilir.

Yunanistanda da kullanmıştım sorun yaşamamıştım. Ayrıca ilk defa indirince kod kullanırsanız ekstra 3 dolar indirim de oluyor. Şimdi referans verip de fırsatçılık yapmış olmayayım. İnternette referans kod kullanıp indirimden de faydalanabilirsiniz.
  • c0sh_kun  (21.08.24 17:42:25)
Ben en son yurt dışında Holafly kullandım. Bunun olayı limitsiz internet. italya'da 4 güne 389 TL vermiştim. zaten aramaları da internet üzerinden yapabildiğim için çok dert olmamıştı. ne kadar harcadım ne kaldı diye dert etmek istemiyorsan bir göz atabilirsin,

  • thracia  (21.08.24 18:07:19)
Üsteki iki cevap +2

Şahsen Airalo'yu kullandım hep. Holafly ve başka firmalar da var tabii.
  • put it in your appropriate place  (21.08.24 18:50:55)
Daha uygun fiyatlısi var unuttum ismini m ile basliuor

  • abuzer  (21.08.24 20:22:42)
@abuzer sanırım mobimatter'den bahsediyorsun.

  • put it in your appropriate place  (21.08.24 20:30:05)
Turkcell günlük 250.liraya paketinin aynısını yurt kullanmanı sağlıyor. 4 gün için 1000 tl yapar. E sim daha uyguna geliyorsa tabiki mantıklı

  • etna  (21.08.24 21:19:15)
Airalo Yunanistan'da şu an yalnızca Nova'yı destekliyor ve maalesef Rodos özelinde Nova çok verimli çalışmıyordu. Hatta şikayet e-maili de yolladım. Geçen sene Cosmote'la da çalışıyordu ve o iyiydi.

  • bi mekan  (21.08.24 22:16:50)
3-4 gün için yurtdışı paketi alın, roamingdeyken kendi paketinizden düşer.

airalo pahalı, zorda kalmazsam kullanmam, havaalanından lokal sim almak bile daha ucuza geliyor.
  • kimlanbu  (21.08.24 23:19:37)