Bebeğimin ve benim hayatımızı kurtaran doktor ve ebeye ne almalıyız?

Travmatik bir erken doğum sonrası kafalar yerine oturduktan sonra milisaniyelerle karar verip bebeğimin ve benim bugün hayatta olmamızı sağlayan doktorum ve ebeme hediye almak istiyoruz. Doktor erkek ebe kadın. Ama çiçek konusunda hastane zaten pek işbirlikçi değil. Bir de güzel anlamlı bir şey olsun kalıcı olsun istiyoruz.

Ebeye - çikolata kutusu üstüne zarfta bi yerden gift card
Doktora - gömlek ve viski (içtiğini biliyoruz, gömlek muhabbeti de eşim hep randevulara gömlekle giderdi o da zevkini beğendiğini söylerdi)

Olur mu?

Öncelikle geçmiş olsun. Bence gömleğe gerek yok viski iyi bir fikir, genel olarak da iyi bir fikir.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (21.08.24 09:16:07)
Geçmiş olsun, bebeğiniz sağlıkla büyüsün. Ne kadar nazik düşünmüşsünüz. Bence ikisi de çok güzel fikirler.

  • fotrsapka  (21.08.24 09:17:51)
Doktor için çikolata ve viski, ebe için çikolata ve gift card ideal hediyedir. Geçmiş olsun. Bebeğinizi de sağlıkla büyütün.

  • plastik turambar  (21.08.24 09:26:42)
İkinize de çok büyük geçmiş olsun! Umarım bundan sonrası sağlıklı, huzurlu gelir :) Bence düşündüğünüz hediyeler çok güzel.

  • cosmicstring  (21.08.24 09:44:21)
olur. çok sevindim. geçmiş olsun. hayırlı uğurlu olsun.

  • gabe h coud  (21.08.24 10:04:32)
Güzel düşünmüşsünüz biz çikolata almıştık içiyorsa yanına viski alınabilir ebeyede hediye kartı ve çikolata gayet güzel

  • basond  (21.08.24 10:10:39)
PLASTIK TURAMBAR +1

doktor: viski + cikileta
ebe: cikileta + hediye kuponu
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (21.08.24 11:22:50)
Görevini yapan bir insani görevini yaptigi için ödüllendirmek nedir ya anlamadim.

  • Yourcousinmarvinberry  (21.08.24 11:58:07)
Çok köylü bir hareket kusura bakmayın lütfen.
Ne düşündüğünüzü anlıyorum ama bence şık olmaz.
Sadece işlerini yapıyorlar.
  • norek  (21.08.24 12:15:13 ~ 12:15:27)
Kendisi nöbetçi hekim değildi o gün kendisi isteyerek hastaneye geldi gece 5te.
Ayrıca tabii ki maaşlarını alıyorlar ama bu hastanenin onlara görevleri için verdikleri bir şey ben ayrıca minnettarlığımı göstermek istiyorum.

  • wild honey suckle  (21.08.24 12:57:01)
çok işgüzar bir hareket bence buraya sormanız bile.. gerçi ben de aile hekimimle triliçe yemiştim insülün direncim iyi çıkınca. uieaüt

  • geveze yazar  (21.08.24 13:02:25)
köylü derken neye göre deniyor ki? minnettarlik göstermenin köylülükle alakasi yok.
yasadigim ülkede doktora ve ebeye hediye almak yasak mesela ama insanlar bu sebeple kantin kumbaralarina para atiyor ya da iyi bir cikolata alip veriyorlar. insanlar dünyanin her yerinde tesekkür mahiyetinde böyle seyler yaparlar. yeni dogum yapmis annenin kirk türlü sikintisi oluyor, kendisine cok yardimci oldugunu düsündügü ebeye bir cikolata alip vermesi sadece güzel bir jesttir. is bittikten sonra verildigi icin de yanlis anlasilmalarin önüne gecer.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (21.08.24 13:11:24)
geçmiş olsun, güzel düşünmüşsünüz.
hediye kart çok mantıklı ne ihtiyacı varsa kendi alır.

  • OgutucuRecep  (21.08.24 13:13:18)
Bahsis mi veriyorsunuz?
Comarca bir hareket malesef. Niyetiniz iyi olsa da…

  • sonsuz  (21.08.24 23:15:15)
Hediye karti olayi legal bile olmayabilir.

  • sonsuz  (21.08.24 23:15:52)
Doktorun ofisine (ekiple birlikte yenmesi icin) cikolata alinabilir ama tek tek bana garip geldi. Hele gomlek cok sacma. Gift card da asagilayici geldi bana. Viski de garip. Bi sey almaya gerek yok. Bence doktor da garipseyecek ama belli edemeyecek.
En fazla bi orkide gonderilebilir ama ona da hastane hakli olarak karsiymis.

  • Kittie  (22.08.24 00:15:01)
Eskiden bende senin gibi dusunurdum ama yanlismis

Doktorun ebenin yaptigi onlarin rutin gorevi yani yoldan gecip supermenlik yapan siradan bir insan degilki hediye alasin gerek yok boyle seylere
  • Zetnikov  (22.08.24 09:02:03)