işten çıkarıldım

6,5 senedir çalıştığım firma tarafindan işte çıkarıldım, firmanın işleri bir süredir pek iyi değildi zaten ve daralma konuları bir süredir konuşuluyordu global olarak, bizim ofisten de piyango bana vurdu. çok beklenmedik bir şey değil hatta beni çıkarsınlar iyi bir para verip falan diye aklımdan da geçiyordu ama gerçekleşince insan garip hissediyor tabi ki. bu iş öncesinde uzun süre işsiz kalmıştım o yüzden biraz korkuyorum da yine bir batağa düşer çıkamazsam diye. makul bir cikis paketi aldigim icin neyse ki çok maddi problemim olmayacak uzun bir süre.
sektor: giyim, ama uretim tarafi degil ofis ve satinalma tarafi.

biraz moral ve akıl vermek isteyen olursa dinlemeye hazırım, teşekkürler ^^

Çok yakında ben daha iyi bir işe girdim diye buraya duyuru açacaksın biz de seni tebrik edeceğiz.

  • rock n roll  (20.08.24 10:49:36)
geçmiş olsun.
insan üzülüyor elbette ama rock n roll +1
iş değiştirmek gelir arttırmak için en verimli yol. normal zam aslında en iyi ihtimalle mevcudu korur.
daha iyi bir iş duyurusunu yakında görürüz.
  • kisa  (20.08.24 10:54:54)
Bir bitiş her zaman yeni bir başlangıcın tetikleyicisidir, hadi bakalım istediğin bir şeyi başlat demiş sana hayat. Kendini sana bırakmış. Çok güzel, şahane bir durum bence :) hayırlı uğurlu olsun yeni başlangıçların.

  • muhayyer divan  (20.08.24 10:58:20)
Çok geçmiş olsun hocam, zaten beklediğiniz ve maddi olarak hazırlıkli olduğunuz bir surecmis. Bence biraz dinlendikten sonra iş arayışlarına baslayabilirsiniz. Umarım daha iyisini bulursunuz.

  • Amaranta ursula  (20.08.24 11:03:32)
Geçmiş olsun.
Umarım her şey daha güzel ilerler sizin için.

Ekonomik olarak berbat durumda olsak da birçok firmada bir personel sirkülasyonu var.
İş bulma sürecinizin çok uzayacağını sanmıyorum.

Kişisel öneri;
Elinizdeki paraya güvenip dinlenme sürecini uzatmayın, bu maalesef insanı tembelliğe alıştıran ve o para bittiğinde de çok zora sokan bir süreç.
Kısa süre dinlenip hemen iş bakmaya başlayın derim ben.
  • mutekebbir  (20.08.24 11:19:10)
Geçmiş olsun demiyırum hocam, inşallah hayırlısı olur.
Yeni seçenekler sizi bekliyor. Şehir değiştirmeyi bile değerlendirin bence. Denizli, Gaziantep, Uşak benim aklıma gelin tekstil şehirleri. Hatta kendi şirketinizi kurun, siz satın

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (20.08.24 11:46:22)
geçmiş olsun, paranızı değerlendirin, boş durmasın. biraz dinlenin bu sırada minik minik iş başvurularına başlayın, zaten hemen dönmüyorlar.

  • selam  (20.08.24 12:17:35)
şimdi güzel bir kafa dinlenir. sonrası da hallolur. işini bilen insan işsiz kalmaz.

  • koela  (20.08.24 12:42:21)
Abi geçmiş olsun, en azından maddi olarak sıkıntıda olmayacak olman çok güzel haber.

Halledersin. Satin almadan devam, tekstil sevmem pek belki sektör değiştir=d
  • logisticsmanager  (20.08.24 13:03:28)
herkese tesekkurler :)
@arbre basladim bile basvurulara gevsetmeye gelmez katiliyorum
@logisticsmanager aynen bahaneyle farkli bir sektore gecmek benim de kafamda var, bakalim.
  • bay b  (20.08.24 13:53:34)