Denizde balık

Selam :(

Yahu denizde boyu 2 cm'i bulan ve 10 cm'e varabilen iki çeşit balık görüyorum, bugün 2cm'lik olanlardan 3-4 koloni birleşip benden kaçmaya çalıştılar ama bacaklarımın arasından geçerken verdikleri his öyle bir gerdi ki anlatamam.

Yosun (deniz çayırı) meselesini zaten yeterince çözemedim, onlara basmayacam derken bi de bu balık meselesi çıktı başıma.

Arkadaşlar çok üzgünüm denize giremiyorum resmen ya :(( napıcam böyle?

Bir şey yapmazlar merak etme :)

Ben korkmadığım için söylemesi kolay tabi :)
  • rock n roll  (18.08.24 15:46:35)
@rock n bacııımmm evet ben niyeyse korkuyorum, bu korkuyu da bi yenemedim. Halbuki önce kedi korkusunu sonra köpek korkusunu yenmiş ikisiyle de can ciğer kuzu sarması olmuş insanım ama benden korkan balıklardan korkmak hâlâ nefes alıp vermek gibi içgüdüsel... Bilemedim. Sağ ol.

  • muhayyer divan  (18.08.24 15:50:44)
Onların ısırıkları zararsız.
Rahat ol sen

arsiv.turkiyegazetesi.com.tr
  • Mirket  (18.08.24 16:09:43)
Ben orda olsaydım ellerimle parça pinçik eder korurdum seni.
Balık ısırmaz ayrıca, emer, için rahat olsun o yüzden

  • numlock  (18.08.24 16:59:12)
@numlock aman diyeyim parça pinçik etme nolur, yazık onlar da can ://

Balık emer de benim yüzölçümüm çok büyük asıl mesele o.
  • muhayyer divan  (18.08.24 17:15:26)
Senin yüzölçümün kadar Allah herkese vicdan nasip etsin divanımmmmm. Var ki yiyoruz :)

  • numlock  (18.08.24 17:16:27)
@numlock

Hehehehe canım benim be :))
  • muhayyer divan  (18.08.24 17:21:59)
Balıktan başkası da varmış :)

x.com
  • Mirket  (20.08.24 21:11:19)
@Mirkrt yapma bana bunuuuuu yapmaaaaa :')))

  • muhayyer divan  (21.08.24 10:04:37)