Pegasus Havayolları’nda 5 saatlik Rötar

Merhaba Duyuru sakinleri,

10 Temmuz 2024 tarihinde saat 16.50'de Düsseldorf'tan kalkıp İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na seyahat eden uçağımız yaklaşık 5 saat rötar yapmıştır. Uçağın rötar yapmasının sebebi, uçacağımız uçağın arızalı olması ve yerine yeni uçağın gelmesiydi. Böyle bir durumda tazminat alma hakkımız var gibi görünüyor. Bu durumla ilgili olarak Pegasus Havayolları'na bir şikayet dosyası oluşturdum; ancak bir gün sonra ödeme yapılmayacağını belirterek dosyayı kapatmışlar. Müşteri hizmetlerini aradım, fakat onlar da 'Bu konuda biz yardımcı olamıyoruz' şeklinde bir cevap verip konuyu kapattılar. Tazminat alabilir miyiz? Böyle bir hakkımız var mı? Eğer varsa, nasıl alabiliriz? Yardımınız için şimdiden teşekkürler ahali

Ek olarak bu da ödeme ile ilgili kuralların yer aldığı sayfa:

cdnp.flypgs.com

5 saatlik rötarda tazminat hakkın olması gerekiyor. Uçuştan sonra kendi sitelerinden şikayet kaydı açmalısın. Olumsuz yanıt gelmesi durumunda olumsuz dönüş aldığın dosya numarası ve diğer kanıtlarınla birlikte SHGM'nin web sitesinden başvuru yapmalısın.

  • goodz  (18.08.24 12:04:15)
İnstagramda 20-30 kere denk gilmişimdir '3 saatten fazla rötar varsa tezminat hakkın var' diye.
Yarım saat reels kaydır, kesin denk gelirsin

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (18.08.24 13:04:06)
Sunlarla veya bir benzer servisle almaniz lazim (tazminattan komisyon aliyorlar sadece). Avrupa cikisli ucus oldugu icin haklariniz duzgun korunuyor. Pesini birakmayin

www.airhelp.com
  • jnlbnnn  (19.08.24 00:39:45)