Bana kek, puskevit vermeyi unutan hostesi ucus memnuniyet anketinde sikayet

Sikayet Edeyim mi? Adini falan biliyorum. Cam kenarindayim diye beni unuttu. Aegean airlines ucusuydu, bedava bir icecek ve ufak puskevit mi kek mi bir sey dagitiyorlardi. Suyumu verdi, keki vermedi ya. Arkadan da bagiramadim, excuse me falan diye ufak bir kek icin. Aegean'da mail atmis, how was your flight diye anket dolduraLim diyor. Ne yapayim bahsedeyim mi yoksa emekci ile ugrasmayayim mi? Dert sey yapma butonu da gosterirseniz sevinirim:)

Elinden geliyorsa işten de attır.
Çünkü sen özelsin. Sürekli mutlu olman gerekiyor.
Kek yiyemediysen pasta ye .
  • diyecevaplandı  (18.08.24 01:10:07)
Küçük bir aksaklık olsa da, yaşadığınız rahatsızlığı nazikçe ifade edebilirsiniz. Anket formunda, memnuniyetsizliğinizi belirtirken yapıcı bir dil kullanarak geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Şikayet etmek yerine, küçük bir düzeltme önerisi gibi bir şey yazabilirsiniz. Örneğin:

"Uçuş sırasında cam kenarındaydım ve hostesin kek veya bisküvi dağıtımını unuttuğunu fark ettim. Küçük bir detay olabilir ama uçuş deneyimimi etkiledi. Bu geri bildirimim, gelecekteki hizmetlerinizi iyileştirmeye yardımcı olabilir."

Bu şekilde, rahatsızlığınızı belirtmiş olursunuz ancak şikayet etmektense yapıcı bir geri bildirim sunmuş olursunuz.
  • goodz  (18.08.24 01:11:30)
Abi ben olsam yazmazdim.
Yani böyle hatalar her zaman olabilir. Misal size yanlış davrandığı falan yok misal, basit bir hata ve siz isteyerek bunu duzeltebilirdini ama yapmamissiniz.
Ben yazmama taraftariyim. Çünkü bu tarz servis sektörlerinde bence bu tarz şeyler çok normal. Misal restoranda biri hata yapsa (misal sizin içeceğinizi getirmedi, siz de istemediniz) gidip müdüre soyler misiniz? Sanmam.

Ama siz bilirsiniz tabi.
  • logisticsmanager  (18.08.24 01:36:00)
Ufak bir kek için bağırmamışsınız çünkü diğer yolcuların gözünde ufak bir kek için uğraşan insan olarak görünmek istememişsiniz. Kek o kadar ufaksa şikayet de etmeyiverin.

  • black holes in the sky  (18.08.24 01:57:11)
Gürbüz sen misin?
Ne tuhaf insanlar var ya.

  • nano mercy  (18.08.24 02:55:55)
Sal ya bu nasil kafalar.
Orada konussaydin

  • sonsuz  (18.08.24 07:55:09)
Adını ver linç edelim sosyal medyada. Yerin dibine sokalım. Bir daha hiç bir işte çalışamesın. Ne demek yolcuya kek vermemek!

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (18.08.24 08:24:36)
Eksi sözlükte rezalet başlığı aç

  • jackyr  (18.08.24 08:31:20)
Yerinde olsam pesinden gider yakasina yapisir kafayi gomerdim hanim kizimiza.

  • Zetnikov  (18.08.24 09:32:27)
oha çok büyük olay. nası bu kadar sakin kalabiliyorsun inanılmaz. acilen adli tıp'tan iş göremez raporu alıp konsolosluğa git. bayrakları yarıya indirip 12 adalardan fetihe çıkmalıyız. Bu rezalet anca yunan topraklarını fetih edilince çözülür.

  • buenosdias  (18.08.24 12:38:51)
Mizah anlayışı çığır açan ama bunu yansıtacak soru bulamayan kıymetli duyuru ahalisinin ironi ihtiyacını karşıladığın için teşekkür ederim öncelikle.

Aegean hava yolları olsam ne düşünürdüm bu konu hakkında diye düşünüyorum...
Bilmek isterdim. O yüzden bence bildir. Hepsini düşük verme, hizmet kalitesini düşük ver, not kısmına da ekle.
  • Bruce  (18.08.24 12:55:27)
ankette metin girme bolumu var mi? ben olsaydim durumu o kadar buyutmezdim, insanlik hali, olur oyle seyler. ama daha dikkatli olmalari konusunda uyarilmalarini talep ederdim.

  • Sour  (18.08.24 13:51:56)