Yunan adaları gezisi

Eylülün ilk haftası gibi 2 kişi gitmeyi planlıyoruz. Vize var, araba yok. Böyle olunca da mecbur feribot kullanacağız.
Gidiş dönüş dahil 5 gün kalma planımız var.

İlk görülmesi gereken adalar olarak:
Thasos, Mikanos ve Girit’i görelim istiyoruz.
Patmos, sakız, midilli, samos.. vs var, fikirlere açığız şuraları da ekle veya buralara öncelik verin diyeceğiniz adalar varsa?
Bizim için önemli olan ulaşımın adalar arası kolay olması. Örneğin; Thasos’dan Leros’a ulaşım zor derseniz orayı çıkaracağız.. gibi.
Uç uca birleştirme yapalım diyoruz hazır gitmişken.

Teşekkürler.

Rodos'u listeye alın muhakkak

  • etna  (16.08.24 14:21:09)
Girit'i katmayin bence cok buyuk ve gezilecek yeri cok, ona ayri bir tatil ayirirsiniz

  • freedonia  (16.08.24 14:53:27)
5 günde max 2 ada gezin bence diğer türlü bi şey anlamazsınız. adalara isteseniz de arabayla gidilmiyor zaten.

samos rodos öneririm.
  • jelly bear  (16.08.24 18:25:11)
gitmedim ama girit'i 1 hatada bile gezemezsin diyorlar.
5 gün o kadar da fazla degil ben olsam bir adaya gider oradaki koylari kesfederdim.

  • robert bosch  (16.08.24 18:37:08)