erkek giyim

tshirt bulamıyorum, çok kötüler arasından bir tane kötü seçmek zorunda kalıyorum. güzel renk, doku veya desende olan bir yok.

nereden alıyorsunuz tshirtlerinizi?

massimo,mango,zara yani inditex ayarında

Düz, tek renkli desensiz 3 tişört aldım bayram öncesi şehirdeki caddede normal bir dükkandan.
Tavsiyem, ummadığın bir dükkandan bile beğeneceğin bir şeyler muhakkak vardır. Yürümeye başla..

  • diyecevaplandı  (13.08.24 18:23:34)
WWF'e bir baksana.

  • vedatchilipeppers  (13.08.24 18:26:54)
decathlon

  • ofelia  (14.08.24 15:20:28)
4-5 ay kadar önce spor ceketin içine giymek için tişört arıyordum - buraya da sordum hatta - Zara' ya fln baktım bi' şeyler buldum sonra hanımın tavsiyesiyle Mavi' ye baktım, hiç ihitaml vermesem de istediğim tişörtleri buldum, yalnız çok enteresan aldığım tişörtlerin hepsi aynı tarz, model, beden sadece ve sadece renkleri değişik olmasına rağmen; beyaz ve gri idare eder, camel rengininse dokusu, kumaşı, duruşu çok daha güzel diğerlerinden, bunu da çözebilmiş değilim.

  • kumandanim  (14.08.24 16:01:05)