AI Art tasarım sorusu.

Merhabalar,
AI art ile tasarım yapmayı öğreniyorum. Değişik programlara, uygulamalara bakıyorum. Bir çok tarzda beni tatmın edici şeyler yapabildim ancak şöyle bir tarzda tasarım yapmak için hangi programı-uygulama uygun olur, bir de bu tarz için kullanılacak anahtar kelimeler, tarz, stil ismi nedir? bir türlü aklıma gelmedi.

Bir kaç instagram postu linki veriyorum. Buradaki tarza benzer bir şeyler yapmak istiyorum.

www.instagram.com

Bir tane dall e komut kitapçığı vardı denk geldiniz mi? dallery.gallery ilk çıktığı zamanlarda piyasaya sürülmüştü.

Şöyle bir deneme yaptım:

Here is the image of a man transforming into a cybernetic being in a futuristic cyberpunk world, with fiber-optic veins carrying streams of data.
ibb.co
  • anon1m  (12.08.24 17:02:57)
@anon1m cevabınız için çok teşekkür ederim.

"cybernetic, cyberpunk, stream of data" bedenler o tarz olmadı ancak bunlar çok güzel şeyler çıkarttı

"computer circuit" da dün gece benim aklıma gelmişti. o da doku veriyor.

aklınıza başka anahtar kelime gelirse sevinirim.
  • mea maxima culpa  (12.08.24 17:18:50)
@anon1m bir de beceremediğim hep çok komplike insan ya da robot çizimleri geliyor. buradaki gibi basit beden çizimler çıkartamıyorum.

  • mea maxima culpa  (12.08.24 17:28:22)