şu şarjlı diş fırçası

ne dersiniz? hediye olacak. bu bütçede alternatifi varsa da temiz olur.

www.vatanbilgisayar.com

Hocam bu eski tip şarjlı diş fırçası, yeni tip fırçalar sonic titreşimli oluyor, fırçanın başlığı dönme hareketi yapmıyor onun yerine yüksek bir titreşim frekansıyla çalışıyor

Pek açıklayamadım ama sonic titreşimli olsun

Oral B nin io serisi sonic titreşimli, io2 io3 io4..io9 diye gidiyor

En temel olanı alsan yeter io2 white clean diye geçiyor fiyatı 1800-2000 civarı

Bu şarjlı diş fırçalarını ben de kandırma olarak görüyordum iki ay önce diş hekimine gittiğimde onun deneme modeliyle denedim cidden etkilendim ben de kısa zamanda io2 almayı düşünüyorum
  • grimavi  (12.08.24 15:59:19 ~ 16:07:55)
@grimavi teşekkürler, çok mu çok eskidir? direkt yanımdaki mağazadan alacağım bu model var max.

  • patronaj1  (12.08.24 16:08:13)
Çok eski değil hocam bu döner başlıklı fırçalar da halen kullanılıyor satılıyor, sonic daha güzel ama şart değil

  • grimavi  (12.08.24 16:12:46)
bende bunun üst modeli (hx9911/88) var o daha iyidir muhtemelen ama bütçeniz dahilinde şu modeller var:
www.vatanbilgisayar.com

yalnız bu philipslerin yedek başlıkları oral b ye göre daha pahalı, ve de yan sanayisi pek yok.
  • inheritance  (12.08.24 16:13:06)
@inheritance güzelmiş ama ikisi de gideceğim mağazada stokta görünmüyor:/

  • patronaj1  (12.08.24 16:18:33)
ben pro 3 3500 aldım yeni, bundan farkı fırçanın ana gövdesi daha ince ve çok bastırırsan kırmızı ışık yanıyor. bence ondan al. onun fiyatı da 1.600 mü ne?

  • malheiros  (12.08.24 16:33:38)
bunu ben daha yeni aldim gayet guzel. 7 sene onceki modeli vardi onun gibi degil cok daha iyi bir hissiyat veriyor.

bu arada 24 euro'ya almistim turkiye'de her seyde oldugu gibi yine kazik. neredeyse iki kati fiyati.
  • bohr atom modeli  (12.08.24 19:24:07 ~ 19:25:40)