Tost makinesi tavsiyesi lazım

Sb

Tostun hayatınızdaki yerini anlatmanız lazım bize. Vazgeçilmez bir şey, hayatım tost üstüne kurulu diyorsanız döküm aletlere bakabilirsiniz. Mutfakta yer yoksa pek bir seçenek yok zaten. Tefal Gourmet Minute bence ortanın iyiye yakını bir alet.

  • cosmicstring  (11.08.24 13:15:17)
10 senedir korkmaz tostkolik kuıllanıyorum, aldığımız zaman fiyatı gayet alınabilir seviyedeydi sonra granit mranit diyerek fiyatını yükseltmişler şu an 3- 3.5 civarı

tost için yeterli mi yeterli ama hani köftedir möftedir ızgara grill olarak kullanmak için sıcaklığı yetmiyor. yani benim istediğim sıcaklığa gelmeden termostatı devreye giriyor, 10 senedir bir defa termostat değiştirdim , bir defa plastik sapı kırıldı, sapını dandik yapmışlar öyle bastırayım edeyim dersen sağlam yüklenirsen kırılıyor. parçaları bulunuyor ve pahalı değil. tamiri de kolay, normal ev insanları için ömürlük de ben biraz hayvan kalıyorum. ben istiyorum ki alayım tam kuzuyu atayım makinaya nar gibi olsun.

ha alcak olsam büfeci tipi olanların ufaklarından alırdım kesinlikle. aşağı sadece örnek olsun diye link koyuyorum. ufağı var büyüğü var elbet ucuzu pahalısı iyisi kötüsü vardır o konuları bilmem

www.emirmakine.com

bu gösterdiğim olan modeller sanıyorum ki daha geç ısınır ev makinalarına göre ama bence buna da değer.
  • Fodera  (11.08.24 13:39:25 ~ 13:51:48)
en iyi tost makinesi (git: ideacdn.net )

  • my fault  (11.08.24 14:14:53)
makine ile ekmas temas edecek yerlere kahverengi zararsız denilen yağlı kağıt koyun, bende bakıyorum tost makinası yağlı kağıt ile kullanacağım için malzemesine takılmıyorum ama fiyatlar inanılmaz uçmuş

  • eja  (11.08.24 16:43:43)
10 seneden fazladır homend kullanıyorum. diğer tost makinalarından farkı ne, ya da tost makinalarının birbirinde ayrılan özellikleri ne bilmiyorum. tost işte. yalnız şöyle güzlliği var dokusu halen bozuomdı. azcık peynir yapışsın üzerine hemen pıt diye düşüyor. kolay temizleniyor.

  • geveze yazar  (11.08.24 16:47:49)
Dökümix diye bir markanınkini kullanıyoruz çok memnunuz.

Biraz geç ısınıyor ama sanayi tostu keyfi yapabiliyorsun. Döküm olduğu için temiz de öyle yapışma vs. de olmuyor.

Arada bir kutudan çıkan metal fırçayla temizliyoruz o kadar.
  • chicha_v2  (11.08.24 19:25:13)
Mukemmel tost makinasi ariyorsaniz

Metro magazasi var bilenler bilir orada full demir bi makina var genelde bakkal yada bufelerde bu kullaniliyor mukemmel bisey cok agir tostu kagit gibi yapiyor
  • Zetnikov  (11.08.24 22:55:10)