toyota corolla veya corolla cross nasıl bilirsiniz?

yalnızca kullanıcılar lütfen.

hybrid edinmek istiyorum.

mevcut: fiat egea 1.6

edit: çok umutluydum. corolla için yükseklik olayı varmış evet pek çoğu da altları ndaki bıya vs kalkmıştı.
corolla cross için baktık ama trim sesi olacak gibi geldi. iç malzeme çok kalitesiz geldi. ayrıca 1.8 motora o performans yakışmamış. 12k tl yıllık vergisi var demiş bir eski sahibi. yakıt parasını mtv ödüyorsam çok anlamsız ki zaten 4 lt civarı demişler. şehir içi uygun demişler genellikle ama emin olamadım. araba alma planımı suya düşürdü bunlar.

toyota corolla 2023 kullanıyorum. sağlam güzel araba eyvallah ama tofaşçı modifiyecilerin hayali olacak kadar alçak araba. elime geçtiğinden beri marşpiyeyi ayrı ön tamponu çizip durdum, sanayide kaportacıyla kanka oldum boyatıp duruyorum. Allah belasını versin bu arabayı bu kadar alçak yapanların vallahi yıldım. büyük hevesle aldım, bugün gene hangi iki santimlik kaldırıma sürtecem tedirginliğinden direksiyona geçesim yok.

  • titanyum22  (10.08.24 23:58:03 ~ 23:58:40)
param olsa corollo cross alırım ama yok :) 1 yılı aşkındır kuzenim kullanıyor gayet memnun. mtv den şikayetçi sadece. yüksek ödüyormuş. 2 ay önce de benzinli arabadan bıkan yakın arkadaşım aldı. 2bin km yaptık gayet memnunuz dedi.

  • dedim ben sana  (11.08.24 00:16:24)
cross güzel araba. bi kaç saçma özelliği var (sarı far vs). onun dışında kullanan arkadaşım memnun.

  • brkylmz  (11.08.24 02:53:51)