Kedili eve sineklik

Merhaba, taşınacağımız ev 90m2 3+1 ve 1. Katta. 2 kedimiz var sineklik yaptırmamız gerekiyor. Daha önce kedi filesi kullanıyorduk. Bizim açabileceğimiz ama kedilerin açamayacağı bir sineklik türü var mı? Varsa sizce maliyeti yaklaşık ne olur?

Teşekkürler

Alüminyum ya da paslanmaz sineklik.

Sineklik profilini siz alın ölçülere göre kesersiniz, alüminyum teli de metresi 50-60 liradan fazla vermeyin

Iki sineklik menteşesi bitti gitti
  • topkapiaksaray  (10.08.24 21:22:07)
Sineklik telinin tipi "fiber tül" olarak geçiyor. Pencerelerde sineklik varsa, sadece teli değiştirebilirsiniz kolayca.

Internette fiber tül veya kedi teli olarak bakın. Telin maliyeti, çerçeve hariç tek kanat için örnek olarak 350 TL gibidir: amzn.eu
  • alfired  (10.08.24 22:32:00)
fiber tül yaptırdık inanılmaz rahat bende öncesinde file kullandım çok zordu, kilitli falan yaptı bizim usta fiber olan kedi sineklik tülü diye geçiyor gerçekten çok sağlam bişey bu yapan usta birde ortaya çıta koydu iyice sağlam oldu malietler yüksek ama parasına değiyor zaten uzun süreler kullanacaksınız, tanesi 1500 tl gibi fiyatlara yapılıyordu ama çok zam gelmiştir.

bu arada trendyolda da satılıyor ölçü alıyorsun yapıp yolluyorlar montajı size kalıyor ama onlarda kilit sisitemi falan görmedim. yaramaz bir kediniz varsa yapın kurtulun pm den yapan kişiyi paylaşıyorum
  • eja  (11.08.24 16:55:33)