halsizlik, odaklanamama, enerji düşüklüğüne => takviye edici gıda tavsiyesi

bana öyle bir şey önerin ki böyle canlandırsın, dikkatimi toplamakta fayda sağlasın. karşımdaki birini dinlerken dikkatim dağılmasın.

peşin not: doktora gitmeyi ben de biliyorum :)

Kahve ya da kolalı içecek.

Başka da bir şey yok.
  • Mirket  (09.08.24 19:34:27)
Halsizlik yaşayan birine spor önermeyin artık. Yataktan kalkamıyoruz adamlar spor diyor. Depresyon giriyoruz adamlar spor diyor. Hayır, normalde yapamıyoruz halsizken mi yapacağız.

B viiy ve magnezyum malat kullan. Ama iyi bir marka olsun. Aile hekimine gidip oranlarına baktırdıktan sonra da alabilirsin
  • cemallamec  (09.08.24 19:52:36)
Vitaminler vitamin eksiğiniz varsa işe yarar

Öyle mucize yok

Kafein olabilir

Bir de spor
  • jülsezar  (09.08.24 19:58:01)
Türk halkının %90'ında d vitamini eksikliği olduğu için d vitamini eksikliği bu tip sıkıntılara neden olabiliyor, hormon bazlı bir problem varsa bu nedenle olabilir diğer türlü kafein gibi uyarıcılar dışında pek bir etkisi olan ürün yok gibi.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (09.08.24 20:03:00)
bu durumların çaresi gingseng. sahte olmayanlardan alacaksın sabah yutcaksın. bu gingsenglerin çeşitleri var ama araştırıp öyle atmak lazım.

kırmızı kore ginsengi
sberian ginseng
ashwagandha hint ginsengi
tong kat ali malezya ginsengi.
  • komando kani var bende  (09.08.24 20:52:20)
evet ya spor yap diyorlar adam halsizim, enerjim düşük diyor. ilacı da boşver. düşünce ve uyku bu ikisini değiştir. bi 11 de yat sabaha doğru kalk ama güzel düşüncelerle uyu.

bunun için olumlamalar var onlardan yap. meditasyommm yap beyninin boşalt, tam uykuya dalmaya yakın o olumlamaları zihninde tekrarla.

ve hedefin olsun. hiç amacın sevdiğin kimse yoksa hayır derneklerine üye ol. yabancı bir kanala üyeyim üç beş ingiliz teyze evsizler için bere örüyorlar, koltuk battaniyesi örüyorlar.
  • geveze yazar  (09.08.24 21:01:09 ~ 21:01:48)
Pc telefon tablet mavi / sari isik filitresi kullan

Erken yat erken kalk

Temiz kahvalti yap sonra Kahve ic

30dk kadar guneste dur

Yuruyus yap temiz hava al

Yururken sonunda remix yazan guzel hareketli seyler dinle

Gorev tamamlandi artik hazirsin
  • Zetnikov  (09.08.24 23:42:40)