Araba parça değişiminden anlayanlara soru (sanayi sorunu)

Fotolardaki gibi ayna hasarı var. Yeni ayna alıp takmak istiyorum. Kapıdaki hafif göçükten dolayı aynanın oturmayacağı, dolayısyla aynayı tamamlayacağımı söylediler. Kazıklanır kazıklanmadığımdan emin olmak istiyorum.

1- Sizce aynayı kendim alsam sorunsuz bir şekilde takılabilir mi bu ayna?
2- Aynayı sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim? Renk kodu gibi şeyler nerede y”zar?

Araç Mercedes a serisi. W177 kasa.

yourimageshare.com

Yakından daha net anlaşılır ancak aynanın takılmasını engelleyecek kadar derin bir göçük yok bence. Bulunduğunuz şehirde Mercedes yedek parçaları satan bir dükkana gidip aracın şasi no'su ile aynanın birebir aynısını alabilirsiniz veya şasi no ile internet üzerinden orijinal parça satışı yapan sitelerden bakın.

  • HellKeePer  (08.08.24 23:47:20)
fotodan tam anlayamadım ama ayna şu an kaportaya tam oturuyor görünüyor. yenisini takarken niye oturmasın?

  • lazpalle  (09.08.24 11:09:28)