6 yas kiz cocugu hediye

Selamlar, arkadasimin yuvadan mezun olup ilkokula baslayacak 6-6,5 yasindaki kizi icin okula baslangic kutlamasi yapacagiz ve ona bir hediye almak istiyorum.
Cocuklar ve güncel sevdikleri konseptler hakkinda pek bilgim yok, tecrübeli arkadaslarin yardimini bekliyorum :)
amacim gidip bebek almak yerine daha egitici ögretici ya da yaratici yönlerini gelistirecek bir sey alabilmek. Fikirleri bekliyorum.
Tesekkürler

Butcenizi de belirtseniz guzel olurdu. Mini mutfaklar var, eglenceli oluyor.

  • mbond  (07.08.24 18:54:03)
Ayni yaşta kızım var. Klasik lego alabilirsiniz.

  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (07.08.24 20:11:07)
renkli saçlar almştım düz ince olanlardan bayılmıştı
tr.aliexpress.com

  • eja  (07.08.24 20:52:10 ~ 20:52:20)
okula başlangıç ise temaya uygun kalem kutusu ve kalem seti olabilir. top model diye bir seri var görseli saçma ama çocuklar seviyor. 2 katlı içi dolu kalem kutusu falan.
bunun bir de smiggle olanları var

onun dışında su an sanrio oyuncakları popüler, kuromi figuru falan olabilir.

mega lol bebekleri sever çocuklar, o süpriz kutu mantığı ilgi çekici.
  • delidiyorum  (07.08.24 21:42:58)