bu teknenin modeli nedir? fiyatı nedir?

i.hizliresim.com

çok çok çok pahalı sınıfına mı giriyor mu?

www.worldwideboat.com

resime sağ klik & "search image with Google"
  • zakk  (07.08.24 16:40:00)
katamaran ve evet cok pahali sinifina giriyor. iki yelkenli. en az 2 milyon euro vardir.
illa tekne almak istiyorsan tek yelkenli, 15m'yi, zorlarsan 20m'yi gecmeyecek bir deniz teknesi bakmani öneririm. tekne bakarken de bilen biriyle firtina hasarli tekne alip yaptirtirsan manyak kar edersin. ama bilen biri olmasi sart yaninda, asiri hasarli teknelere para gömme.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (07.08.24 16:49:49)
Bunların küçükleri bile çok pahalı, çok yer kapladığı için marina kirası da pahalı

Fotoğraftakinden daha küçük bir katamarana ikinci el 12 milyon euro demişler www.twwyachts.com
  • grimavi  (07.08.24 17:25:39)
bunun 250-300bin avroluk olanlari var, tek yelken.
Beneteau olarak aratabilirsin..

  • cooperr  (07.08.24 17:30:52)
Bunun fiyatı bir parmak kadar acıtırsa, aldıktan sonraki masrafları kol kadar acıtır ayrıca

  • etna  (08.08.24 00:53:16)
bu bir tekne değildir.

  • tepedeki psychedelic adam  (08.08.24 01:02:09)
bu cok cok buyuk 42 metre katamaran. bunun senelik bakim, eskiyen paracalarinin degisimi ve liman masrafi en az 100 bin euro olur diye tamnin ediyorum. tekne cok buyuk oldugu icin de tek basina amator denizci lisansi ile kullanilamaz, buyuk ihtimalle bir ekip tarafindan hareket ettiriliyordur. yani senelik masrafina ek olarak ekip masrafi da vardir diye tahmin ediyorum.

  • emrahday  (08.08.24 11:58:34 ~ 12:01:02)