uygun hoparlör arıyorum ama hangisi uyar bilemiyorum...

görselleri atayım.
ön: ibb.co
arka: ibb.co
dar ölçü: ibb.co
geniş ölçü: ibb.co
kabin: ibb.co

veya bu tamir edilebilir mi? cızırtı yaptığından midleri yıllar önce kesmiştim. kabini bass ve tiz için kullanıp mid olarak aynı kaynağa bir de 5.1 seti bağlıyorum o setin basslarını kapatıyorum... böyle bile güzel ses alıyorum... aktif kullanımda kabinler ama mid taksam mı diye düşünüyorum. 2 adet böyle kabin var.

o orta kısım değişiyor. iyi bir tamirci bulmak lazım bununla uğraşan. nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama izmirde çankayada yaptırdım ben, orada bu işlerden anlayan ve çok ucuza yapan elektronikçiler var. yaşadığınız yerde de böyle elektronikçiler çarşısı gibi bir yer varsa oraya götürün

  • veritaslibertas  (06.08.24 10:38:07)