okuduğunuz pratik yararı en yüksek kitap

akışkanlar mekaniği olabilir, bir tıp kitabı olabilir, hukuk kitabı olabilir, suç ve ceza olabilir, felsefe kitabı olabilir, arabanızın kullanma klavuzu bile olabilir

fark etmez

şu ana kadar okuduğunuz ve pratik yararı en yüksek kitap ne idi?

How to Make Friends and Influence People - Dale Carnegie

  • michael_knight  (04.08.24 10:23:26)
Bağlanma

  • abuzer  (04.08.24 10:51:00)
İyi psikopatın yaşam kılavuzu

  • komando kani var bende  (04.08.24 10:53:19)
düşünce gücüyle tedavi. başucu kitabım hiç yanımdan ayırmıyorum. ehehehe diye gülen toksikler oluyor ama yine kitabım sayesinde püskürtüyom onları.

birde cem şen nefes

hayat veren bir kitap
  • geveze yazar  (04.08.24 11:27:03)
Scrum: The Art of Doing Twice the Work in Half the Time
Addictive Thinking: Understanding Self-Deception
Thinking, Fast and Slow
  • salihdt  (04.08.24 11:40:30)
@geveze yazar +1 kişisel gelişim kitaplarını sevmememe rağmen bu bambaşka bir kitap. kaç kez okudum bilmiyorum. Bir çok arkadaşıma da hediye ettim. Ne zaman işler boka sarsa okuyup telkinleri tekrar edip rahatlıyorum.

  • pervasiz kedi  (04.08.24 13:02:38)
tongue fu

  • titanyum22  (04.08.24 13:06:53)
David Burns İyi Hissetmek

  • muhayyer divan  (04.08.24 13:18:23)
Kuran. Okumasaydım mazallah müslüman olabilirdim.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (04.08.24 14:35:35)
@konuşma
Sesli güldüm.
Ben OK’im, Sen OK’sin.
Herkesin okuması lazım. Henüz yarısına bile gelmedim, ama başucu kitabım olacağına eminim.
  • auroraaurora  (04.08.24 16:50:59)
- Ömer Güçlü'yü podcastlerinden keşfedip kitaplarını almıştım, çok pratik ve işe yarar sohbet tadında yönergeler okudum o kitapta. Özellikle Kendi Kendime Terapi kitabı güzeldi bu anlamda.

- Miyamoto Musashi Beş Çember Kitabı, Erdal Küçükyalçın: stratejik ve felsefik bir kitap çok beğenmiştim hayata bakış açımı etkiledi. Ancak şunu bunu yap diyen bir kitap değil, üzerine kendiniz yorumluyorsunuz doğrudan bilgi arayan beğenmez.

- Ye O Kurbağayı : Çok incecik ama zaman yönetimi açısından hep uyguladığım bir kitap oldu.

- Yöneticinin El Kitabı, Harwards Business Yayını: Burada iş kitleme sanatına dair güzel şeyler okuyup uygulamıştım :D
  • titanic kemancısı  (04.08.24 17:01:10)
White, T. D., & Folkens, P. A. (2005). The Human Bone Manual. Elsevier.

  • akhenaten  (04.08.24 19:02:44 ~ 19:03:03)
Şimdilik Atomik Alışkanlıklar.

Gerçi daha bitmedi ama olsun.
  • put it in your appropriate place  (04.08.24 19:11:51)
Tembellik hakkı, bakış açımı değiştirmişti.

  • Gradient_tabanlı_mor  (05.08.24 04:06:58)