Sahibinden Param Guvende Laptop

Laptopumu degistirdiim, onceli laptopum duruyor fakat eski ve ihtiyac fazlasi.
Sahibinden’e koymayi dusunuyorum, param guvende ile bir teklif geldi, sizce bu sekilde sorun olur mu?
Biriyle bulusmak da vaktim biraz sikisik olacagi icin cok kolay degil benim acimdan.

Şu ana kadar param güvende ile çok alıp sattım, bir sorun yaşamadım ama bilgisayar söz konusu olunca elden almak/satmak önceliğim olurdu.

  • prole  (02.08.24 17:47:52)
Şöyle ki;
Şahıs sizin laptopu aldı param güvende ile. Ödeme yaptı bloke şekilde, teslim aldı, açtı cihazı anakartı değiştirdi, paneli değiştirdi, tuşları söktü. Sonra bi güzel geri paketledi ürün anlatıldığı gibi değil arızalı diye geri iade etti. Size bozuk bilgisayar geri geldi adam da blokedeki parasını geri aldı.

Bu maalesef mümkün, elektroniklerde o yüzden çok iyi bir şey değil satan için.
  • hedep  (02.08.24 18:17:36 ~ 18:17:53)
Laptopu bedavaya birine verin sonra en azından içiniz acımaz... Param güvende elektronik cihazlar için tam bir dolandırıcı yuvası. Sakın derim..

  • artci sarsinti  (02.08.24 23:17:43)