Dışardaki mekanlarda yalnız takılır mısınız?

Diyelim bir şehirdesiniz arkadaşınız yok. Akşamları evde de canınız sıkılıyor mesela bir mekana gidip yalnız başına birşeyler içer misiniz? bir pub'a gidiyorsunuz ve yalnız başınıza içiyorsunuz Böyle yapıyor musunuz? yapar mısınız?

Tek başıma aktivite yapmak en keyif aldığım şey.

Bir kafeye giderim, gidiyorum da zaten ama alkol olan bir yere gitmem yalnız. Ben kontrollü bir insanım ama saçma sapan tipler rahatsız edici olabilirler, keyfim kaçsın istemem.
  • rock n roll  (31.07.24 19:48:40)
kendi basima restorana kafeye falan giderim bol miktarda ama tek icmem kesinlikle.

  • hot potato  (31.07.24 19:50:19)
aksam cikmam.
yolumun üstünde bir yerde oturup alkollü bisi icerim ama aksam cikmam ya da gündüzden cafeye giderim gazete falan okurum diger insanlari izlerim fkdlkd

  • robert bosch  (31.07.24 19:50:47)
yapıyorum çoooook.

tek başıma içtim de dans da ettim seyahat de ettim.

aşın bunları sene 24 :D

not: boy
  • baldan kaymak  (31.07.24 19:52:22)
Yemeğe, konsere, sinemaya, tiyatroya vs yalnız giderim.
İçmeye de ancak bir iki bira içip kalkacaksam giderim.
Ama gece eğlencesine yalnız gitmiyorum, prensip meselesi değil de bilmem hiç olmadı böyle bir durum.
  • mutekebbir  (31.07.24 19:54:02)
Yapabilirim ama genelde yalnız kalmıyorum,

  • gabe h coud  (31.07.24 19:56:45)
Yaparim tabii ya cok keyifli. Tek basima sinemaya/tiyatroya/konsere giderim, bira icmeye veya yemege giderim, tatile cikarim, uzun araba yolculuguna cikarim.
Asiri keyiflidir. Kendisiyle guzel vakit geciremeyen insan hayattan gercekten zevk alamaz

  • mor oje  (31.07.24 20:06:02)
Kendi evimdeysem %99 kendi evimde takılıyorum. İş ya da benzer sebeple başka bir şehre ya da ülkeye gidersem çıkarım ve tek başıma takılırım, takıldım ve takılıyorum da.

  • nawar  (31.07.24 20:06:40 ~ 20:07:00)
ünideyken utanırdım yalnız takılmaya. bir süre yalnız gezmenin ezikliğini yaşadım. sonra grubum oldu.

  • geveze yazar  (31.07.24 20:14:58 ~ 20:18:45)
Yapıyorum, sürekli gittiğim mekanlar var müdavimcilik sevdiğim içün. Hatta şu anda o mekanlardan birinde biramı yudumluyorum. Güzel bir akşam, esiyo.

  • vedatchilipeppers  (31.07.24 20:22:47)
Tek gidip tek içiyorum. Personeller tanıyor beni.

  • put it in your appropriate place  (31.07.24 21:38:09)
tabi ki gider içerim.

  • abelardo  (31.07.24 21:50:37)
Tek basima alisveris, tatil, yemek, eskiden sinema cok sevdigim seyler. Ama aksam eglenmeye falan bi yerlere gitmem tek basima. Icmeye de gitmem tek basima. Benim icin icki muhabbet ortaminda guzel cunku. Teksem gunduz saatlerinde cikiyorum.

  • Kittie  (31.07.24 22:59:30)
Tek başıma çıktığım tatillerde yapıyorum. Bunun verdiği keyif de ayrı oluyor.

  • ruhen hastayim ben  (31.07.24 23:02:25)
teksem yaparım tabi. tek başıma yapmadıgım şey azdır hayatta. enteresan şekilde bazen tek çıktığın tatil çok daha sosyal geçiyor çünkü tek olduğun için insanlarla muhabbet etme şansın çok artıyor.

  • kurcalamabozarsin  (01.08.24 00:46:01)
zorunda olmasam tuvalete bile yalnız başıma gitmem.

  • brakgn  (01.08.24 16:31:23)
hemen herkes yalnız takılıyormuş vayansnı.

tek başıma yaşadığım bi dönem evden sadece işe ve markete gitmek için çıkıyordum. bazen markete de gitmeyip getirden sipariş veriyordum ben ya ahsjks
  • oekuklu  (01.08.24 16:35:41)