İlgili makama

Çok sıkıldım. Kızartması bişey yedim midem yamuldu şimdi maden suyu içiyorum. Ama yine de çok sıkıldım, ne soru soracağımı da bilmiyorum.

Samsung A52'de kendiliğinden Word Excel falan okuyordu ve hatta yazıp değiştirrbiliyorduk da. General Mobil'de bu yok, neden vardı neden yok bunu sorabilirim.

Ama hâlâ çok sıkılıyorum. numlock'tan da ses yok. Kimle uğraşıcam ben değil mi. Evet.

  • kisa  (30.07.24 18:29:24)
sorular aklınıza geldiğinizde kaydedin bi yere. böyle durumlards seçer sorarsınız.

maden suyu iyi gelir mide yamulmasına. ben de yaparım magnezyum da girer ficudumuza hem.

samsung hakkında en uafk bilgim yok. Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın.

aman numlock'a bakar ol.
  • geveze yazar  (30.07.24 18:52:08)
@geveze

Kesinlikle bakarak olmalıyım, göz göre göre kendi başını yaktı çocuk. Kızın anası bağlamış işi. Peh.
  • muhayyer divan  (30.07.24 18:54:09)
Ablam bakarak olacak adam mı kalmadı Allah'ını seversen.

  • sekizdokuzon  (30.07.24 18:55:16)
@kisa

Hiç şarkı paylaşabilecek biri gibi hissetmiyorum :) müzik söz konusu olunca kendimi 110 yaşında hissediyorum :)
  • muhayyer divan  (30.07.24 18:55:20)
@8910 annem bana neler yazdı bi görsen... Gerçekten bakarak olmak lazım oğlan kendini sudan çıkmış balık gibi sağa sola çarpa çarpa yamulmasın bak ülkemizin bir değeri sonuçta.

  • muhayyer divan  (30.07.24 18:58:56)
Şark kurnazinin teki, sen kendine bakarak ol.

  • sekizdokuzon  (30.07.24 19:00:03)
@8910 tamam bebişim tamam bidenem teşekkür ederim.

Sen de olmasan var ya kimse beni düşünmüyo bak görüyor musun <3
  • muhayyer divan  (30.07.24 19:02:33)
Fazla empati yapıyorsun, yapma. Ben iyiyi de kötüyü de görürüm çok şükür.

  • sekizdokuzon  (30.07.24 19:03:28)