erkekte meme ve göbekteki kıllar hk.

Kız erkek karışık arkadaş grubuyla tatile gideceğiz, bahsettiğim meme ve göbek bölgesini almalı mıyım, alacaksam neyle almalıyım bilemedim. Bugüne kadar hiç kesmedim, aşırı bir kıllanma da söz konusu değil. Nasıl yapalım?

Almamalısın. Erkeğin gövdesinde kıl olur, utanılacak veya rahatsız olunacak bir şey değildir. Alırsan sürekli almak zorunda kalırsın gerçekten hiç tavsiye etmiyorum. Bence alma.

  • muhayyer divan  (30.07.24 11:53:36)
Bunun kararını sen vermelisin öyle bir zorunluluk yok ama güzel bi vücudun varsa al ortalama bi vücudun varsa gerek yok. Alacaksan makinen varsa makine ile yoksa jiletle de kesebilirsin hayır jilet kılları sertleştirmez ya da çoğaltmaz.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (30.07.24 11:53:58)
Ellemeyin kalsın öyle.

  • pispinti  (30.07.24 11:53:59)
sana kalmış ben olsam almam almıyorum da. sırt ve omuzda varsa alabilirsin onlar kötü gözüküyor. göğüs falan normal.

  • jelly bear  (30.07.24 11:54:12)
Ben traş makinesinin 5-6mm başlığıyla kısaltıyorum. Eğer şimdiye kadar öyle bi ihtiyaç hissetmediysen fazla uzun değildir bence.

  • nhk ni youkosu  (30.07.24 12:03:13)
Makineyle 2-3 numarayla al, güzel durur.

Karın kası varsa taraksız da alabilirsin.
  • gabe h coud  (30.07.24 12:04:42)
ben almıyorum şahsen sadece sırt ve omuzları alıyorum.
ama kaslı, yapılı bir vücudun varsa göğüs ve karın kıllarını almak mantıklı olur.

makineyle almak daha iyi. özellikle philipsin vücut başlıkları tavsiye ederim.
  • my fault  (30.07.24 12:06:52)
sadece koltuk altını kessen iyi olur güneslenirken falan sıkıntı yasamazsın.
diğerleri kalsın normal bişey erkekte kıl olması oralarda.

  • Zetnikov  (30.07.24 12:08:58)
Yani canın ne isterse onu yap da sosyal baskı sebebiyle alma böyle bir kararı.
Ben hayatta almam. Beni rahatsiz eden tek sırt kılı, onu alırım. Ama herkesin kendi vücudu.

  • logisticsmanager  (30.07.24 12:12:09)
erkeğin döşü kıllı olur.

kazak giymiş gibi değilse dokunmayın
  • Hallegadola  (30.07.24 12:27:08)
Alınmış kıl çirkin duruyor. Sokakta kollarını bacaklarını jiletle almış erkekler görüyorum gerçekten çok kötü. Erkeğin döşü kıllı olur +1111

  • ruhen hastayim ben  (30.07.24 12:29:20)
Kıllar seyrekse ve ortada bir tutam duruyorsa bence kötü duruyor. Kıllar yoğunsa ve hele de kıvırcıksa yine kötü duruyor. Bu iki durumun ilkinde ağda, ikincisinde makinayla kısaltmak bence iyi. Özellikle yoğun kıllar makinayla kısaltılınca iyi bile oluyor.

  • akhenaten  (30.07.24 12:51:37 ~ 12:52:48)
Normalde aşırı değilse almayın derdim ama kadının kol kılına bile laf eden erkekler yüzünden alın diyeceğim skgksjhj bizimki tüyse sizinki kıl siz iki kat almalısınız.

  • Kediyi üzdün  (30.07.24 12:51:53)
Erkekte jiletle alınmış veya makineyle kısaltılmış kıl kadar korkunç gözüken çok az şey var. Mümkün olduğunca sıfır al, sonra da doğru lazere.

  • irene  (30.07.24 13:05:22)
Kadınların neredeyse tamamı alınmış veya kısaltılmış halini beğenmez. Yorgandan hallice değilse hiç girme o işlere. Erkeğin döşü kıllı olur +1111

  • moonie  (30.07.24 13:21:35)
Ben erkek olarak nefret ediyorum. Sık sık alırım Philips makine ile. Lazer de yaptıracağım zaten

  • jackyr  (30.07.24 13:35:34)
asiri kil yoksa dokunma.

  • sonsuz  (30.07.24 14:07:01)
Korkunç dedikleri şey makineyle full alınmış ve uçları kalmış herhalde. O gerçekten kötü. Kısaltılmışı anlayamazlar, kılı az/kısa çıkan biri gibi oluyor.

O değil de geçmişte biri buraya kıllı poposunu atmıştı onu görecek kadar eski olan hatırlayan var mı merak ettim ahaha
  • nhk ni youkosu  (30.07.24 14:44:10)
Kısalt.

@nhk ni youkosu +1

O muhabbeti hatırlıyorumama görmedim çok şükür. Bir tane de ayak fetişi/beğenme sorusu sorup kendi ayağını atan vardı (Eğer ayak fetişisti hayranı varsa Kolera'nın ayaklarını görmek isteyen Kemal anı yaşamıştır). Oraya başka biri de ayağını atmıştı Hobbit ayağıydı mesela. Bende de o kaldı. Bir ayağın bu kadar kıllı olabileceğini bilmiyordum.
  • nawar  (30.07.24 15:35:53)
@nhk ni youkosu ben maalesef hatırlıyorum gözümün önüne geldi şu an :(

Soruya cevap, 5mm başlıkla kısaltmak en ideali bence
  • mirty  (31.07.24 00:02:20)