eu'da birşey alıcakmış gibi yapıp bir şey satmaya çalışmak

online bir hizmet satıyorum bir website eklentisi, belirlediğim firmaların hepsi satın alabilir ama zorunlu bir şey değil olsa iyi olur gibi.

satışçıların işini kolaylaştıracak bir tool.

infolara falan normal mail attığımda kimse dönmüyor, no-name bir product aslında.

adamlara sanki kendi ürünlerini alacakmış gibi yaklaşıp bakın bende bunu yapıyorum düşünmezmisiniz demek ne kadar doğru?

agresif, gerilla marketing mi oluyor bu?

tutar mı?

3-5 satsam sonra bırakırım.

ters teper.

web siteniz var mı? sadece mail atarak mı ürününüzü tanıtıyorsunuz?

bana böyle bir mail gelse ben de geri dönüş yapmam. güven vermiyor. codecanyon gibi platformlara girmeyi düşündünüz mü?
  • brkylmz  (30.07.24 11:44:08)
Bana böyle bir email gelse içimden küfür eder, email adresini engellerim.
Kişiler işini yapmaya çalışıyor, oradan para kazanacak. Ümitleniyor, gelen email "asıl ben sana bir şey satayim".

  • logisticsmanager  (30.07.24 12:14:05)
Çalışan canlı bir demo siteniz var mı? Yoksa mutlaka olmalı.

Info adresine gelen maillere bakanlar müşterilerle ilgilenen kişiler oluyor daha çok.

Müşteri talebi filan değilse üç saniye içinde attığınız reklam amaçlı maili silip geçerler.

Bir de bir cok şirket web sitesini kendisi düzenlemiyor, geliştirmiyor.

Işi içerik yönetimi olan firmalara ulaşmak daha mantıklı olabilir.

Hefefinizdeki şirketlerin satış direktörlerine ulaşmak daha mantıklı olabilir.
  • nop  (30.07.24 13:54:15)