apple watch se 2 tavsiye eder misiniz? şu an hala alınır der misiniz?

sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri nelerdir?
ve en çok kullandığınız özellikleri nedir?

eşime hediye olarak almıştım ama bir süre sonra takmayı bıraktı, çünkü şarjı çok az (1 gün) gidiyor diye anladım. Üst modellerin pili en azından 2-3 gün gidiyorsa onları almaya değer bence.

  • nhk ni youkosu  (30.07.24 01:42:21)
Ben de eşime hediye olarak Series 8 almıştım. Şarjı bir günü çıkaramıyor. O da sıkıldı sürekli şarj etmekten arada takmıyor görüyorum.

  • pispinti  (30.07.24 11:19:06)
ben işim dolayısıyla aldım, home office çalışıyorum slack'ten gelen mesajları kontrol için sürekli telefona bakmaktan kurtardı, başka bir şeyle uğraşırken atılan mesajları anında bilekte görmek ve yalnızca gerekliyse, beni ilgilendiriyorsa dönmek baya kolaylık oldu benim için. onun dışında adım, kalori takibi için kullanıyorum, saat başı uyarıyor ayağa kalk diye hareket etmeyi teşvik ediyor, bir de uyku takibi yapıyorum. ama şarjı yukarıda da dendiği gibi sorun olabilir, bir süre sonra eh senle mi uğraşıcam diyebilir insan, ben demiyorum gerçi.

  • oldtimer  (30.07.24 12:28:16)
bende var her gün takiyorum, baya alistim. sarji bir gün gidiyor evet ama gece takmiyorum zaten rahatsizlik veriyor uykuda. o yüzden yatmadan telefonla birlikte sarja takiyorum hic sorun olmuyor. lastikli solo loop kordon aldim bi de, asiri rahat terletmiyor sikmiyor diger plastik olanlar gibi. apple pay, kalori takibi, adim sayisi ve gelen mesajlara bakmak icin kullaniyorum.

  • mamu  (30.07.24 15:27:15)