sevgilinin aşırı aşıeı sevmesi ilgisi

ondan ayrılmanız için sebep mi?

hiçbirşey yapmasınız da sevmeye devam etmesi gibi.

Anlamadım. Çok mu seviyor?

  • numlock  (29.07.24 22:42:09)
Ben o civarda sevmiyorsam evet.

  • sekizdokuzon  (29.07.24 22:47:42)
Sevmek ve sevilmek kadar güzel bişey var mı ya?

  • numlock  (29.07.24 22:50:11)
Hayır değil ama sevgisine yeteri kadar karşılık görmediği için karşı taraf ayrılabilir.

  • gabe h coud  (29.07.24 22:51:50)
mesele gerçekten aşırı sevgisi mi yoksa seni "bu işte bir iş var" diye düşündürecek kadar abartılı davranışları mı mesele diye sorarım.

  • titanyum22  (29.07.24 22:59:38)
Sevmek öyle kısa sürede gösterilebilen bir şey gibi gelmiyor bana bir de. Benim bir flörtüm vardı mesela; çocuğa bir şey anlatıyorum tak elimi öpüyor, yanağıma dokunuyor, mal gibi gözlerimin içine bakıyor. Ulan bir şey anlatıyoruz şurada, ne mıncıklayip duruyorsun? Hesapta da çok seviyormuş. Bunlar da ayrı bir cesittir, eklemek istedim. İnsan gibi dogalinda, akışında, gerçekten seven insandan kimse rahatsız olmaz.

  • sekizdokuzon  (29.07.24 23:02:02)
Aşırı sevgi ve ilgi yorar beni. Ayrılmak için sebeptir evet. İlgisizliği fazla ilgiye tercih ederim o derece.

  • mutekebbir  (29.07.24 23:05:45)
kaymak komiksin huh :D kacingan baglanman olabilir.

öpüyorum demiyorsun, asiri sevgiden bunaliyorsun..
tek cocuk musun?
  • sonsuz  (29.07.24 23:10:24)
Aşır sevgiden rahatsız olman için aynı duyguları hissetmiyor olman lazım. bunu göz önünde bulundur ve ikinizide yorma bence :/

  • respect  (29.07.24 23:59:46 ~ 30.07.24 00:06:12)