Hgs geçiş ihlallerim neden görüntülenmemekte inat ediyor?

Arkadaşlar selam. Seyahat konusunda lanet bir aile büyüğüne sahibim, hep birlikte Kadıköyden yola çıkıp Çanakkaleye geldik. Yss köprüsünü ve Çanakkale köprüsünü kullandık, arada da bir iki gişe falan geçtik. Tutturdu benim hgs'de para yok ne yapacağız diye. Ya ihlal yazarlar son ödeme tarihi gelmeden öderiz dedim. Götümüzü araba koltuğuna attığımızdan beri sorup duruyor. Yazlığa yeni geldik saçım başım bir yerde, daha soluklanamadan açıp bakayım dedim
Araba onların üstüne, e devlete girdim, ihlaliniz yok ama son 15 gün sayılmayabilir diyor. E şimdi ihlal varsa hakikaten, faizsiz ödeme süresi 15 gün değil mi zaten? Ben öğrendiğimde son ödeme tarihi geçmiş mi olacak? Bu bir yana, hgsnin kendi sitesine giriyorum boş ekran çıkıyor geçtiğimiz yolları seçince. Ne bir kayıt kuyut var, ne ihlal bilgisi. Adam da inatla hgsde bakiye yok diyor, yani yüzde 99 falan eminiz ihlal olduğuna. Kgmden bakıyorum bu site bilgi amaçlı şuna şuna bakın diyor yine aynı terane. Abiler ablalar bana şu meseleyi bilale anlatır gibi anlatır mısınız kafam kalmadı artık teşekkürler.

Ps: az önce öğrendiğim üzere hgs kartı arabada mevcut değilmiş gün boyunca :D bu plakaya yazıyor demek mi oluyor ihlaller? Öyleyse de nereden öğreneceğiz?

bugün geçtiyseniz benim son geçişimde ertesi güne yazılmıştı geçişlerim.
hgs sitesini takip edin illaki çıkıyor

  • eja  (29.07.24 20:43:10)
edevletten para yatırın hgsnize, ordan çeker bakiye yüklenince faizsiz.
15 gün süre var, sıkıntı yapmayın.

  • adivar  (30.07.24 07:38:39)