kedi teli - sineklik

açılır kapanır sineklikler (kedi için olanlarına bir tane menteşe ekliyorlar) pencere başına 1500 diyorlar. iki yere sordum aşağı yukarı benzer tutarlar söylediler.

bana fazla geldi.

fazla değil mi? yakın zamanda yaptırdınız mı? normal mi bu fiyat? 130 * 65 ölçüler aşağı yukarı.

istanbul, avrupa yakası.

sinekliğin kendisi (pet tülü, pvc fiberglas) 300liradan aşağı mal oluyor pencere başına (hepsiburada'da satılıyor). pencereciler çerçevesine bin lira mı istiyorlar anlamadım.

+90 543 786 51 94 ayhan bey benim kedi sinekliklerimi yapti 2 normal ve 1 uzun icin 6k vermistim gecen sene ama uzerine 3 kere zam geldi ice aciliri daha guvenli, disa acilir daha uygun ve kedi sinekliginden yapiyor normal sinek icin olan degil
Fiyatlar yuksek dediginiz gibi ama baya guvenli memnunum ben kilitli falan yapiyor

  • eja  (29.07.24 17:12:39)
Mobildeyim editleyemdm ben daha once file yaptirmistim simdiki aklim olsa iyisinden yaptirip 1 kere masraf yapsaydm keske dedim

  • eja  (29.07.24 17:14:27)
Rakamlar çok değişiyor. Kediler için önemli olan tülün cinsi. Fiber tül olarak geçiyor, yumuşak bir malzeme, makasla çok rahat kesebilirsiniz fakat kediler parçalayamıyor ve metal olmadığı için paslanmıyor, güneşten çürümüyor. Herhangi bir yerden çerçevesini yaptırsanız, kedi tülünü siz de takabilirsiniz. Linkte örnek var, buradan alın anlamında değil ama size fikir verecektir: www.youtube.com

  • alfired  (29.07.24 17:40:43)
2 yıl önce tüm camlara ve balkon kapısına yaptırdım, hatırlamıyorum ama pahalı gelmişti. yine de yaptırmam lazımdı, yaptırdım.

iyi ki de yaptırmışım. yazın bu sıcakta cam açmadan duruşmazdı valla 2 yaz bunu çektim daha da çekemezdim.
  • art cat chocolate  (29.07.24 21:51:47)
orada demek milleti öpüyorlar. yeni taşındığım eve Konya'da yaptırdım. 2 balkon kapı sinekliği ve 8 pencere sinekliği menteşeli montaj dahil 3 bin lira verdim. Balkon kapıları da ayrıca kasalı düzgün kapansın da danalarım ittirip açmasın diye ))

  • koskoca kirpi  (30.07.24 09:09:50 ~ 09:30:39)
ay hayır şaka heralde bu. dümdüz sineklik yaptırın geçin. kaç senedir o şekilde yaşıyoruz, bi şey olmadı. geçmeli oluyor zaten ve kaliteli bi geçme mekanizması varsa kedi itip açamaz ki.

mesela yukarıdaki youtube videosundaki sineklik mıknatıslı. o olmaz. geçmeli olması lazım.
  • elorelia  (30.07.24 10:11:15)
@elorelia şaka değil, her kedi bir değil, bir kuş görmesine bakar bizimki yerde pusu kurup hayvan gibi atlıyor sinekliğe, elimde olsa üzerine birde file yaparım sağlam olsun diye.
bir tanıdığımda senede 1kere yerinden kalkan korkak kedisi kuş görüp 2. kattan düştüde allahtan bişey olmadı. bişey olmaz dediler şimdi korktu bir daha yapmaz dediler, geçen yine camda yakalamışlar.
risk ve sonuçtaki üzüntü doğru orantılı.
  • eja  (30.07.24 16:28:10)
google maps ile etrafımdaki pencerecilere telefon ettim.
700e yapan birini buldum. diğerlerine göre yarı yarıya.

  • biseysorcaktim  (30.07.24 16:39:03 ~ 16:39:14)