Nelere Özlem Duyuyorsunuz?

Sözlükte " özlenen hissiyatlar" diye bir başlık görünce aklıma geldi. Sizinkiler ne?

Paraya. Para aseriyorum.

  • sekizdokuzon  (27.07.24 13:59:29)
3 ay yaz tatili. denizli bir sehirde oturdugum icin yaz demek deniz demekti.
ilkokulda arkadaslarla semsiyemizle deniz kenarina gider otururduk. öyle havlumuzun üzerine yatardik. beach'te oturmak falan aklimiza gelmeyi birak, özenmezdik bile.

bunu özlüyorum. ama sen sorunca :D yoksa aklima gelmiyor.
  • sonsuz  (27.07.24 14:05:30)
Geçmişte insanlar birbirlerinden taciz tecavüz dolandırma gibi büyük suçları bu kadar çok beklemezdi, güven ortamı şimdikine göre çok daha sağlamdı. O güven atmosferini özlüyorum.

  • muhayyer divan  (27.07.24 14:05:49)
Huzura.
Sakinliğe.
Gençliğe.
Hesap kitap yapmadan canımın istediği kadar içebilmeye.
Menüyü kontrol etmeden biramızın yanına aperatif söyleyebilmeye.
  • mutekebbir  (27.07.24 14:07:54)
gerçeklere, ilme, dünya barışına, insanlığın doğru kararlar vermesine, yaratıcının bizden razı olup olmadığı sorusunun ve en çok da neden bizi ağlattığının cevabına...

birde evime misafir almaya. evime misafir alamıyorum ben yaa. hiç içime sinmiyor. hep beni çekiştireceklermiş gibi hissediyorum, döverek evden kovasım geliyor. arkalarından terlik fırlatasım..
  • geveze yazar  (27.07.24 14:31:45 ~ 14:33:24)
Plansızlığı özledim

  • mirty  (27.07.24 15:37:37)
İnönü stadına.

  • numlock  (27.07.24 16:06:36)
sonbahar aksam ustu, hafif bi soba kokusu. sokakta top oynayan cocuklar

  • foster  (27.07.24 16:29:25)
Annemi özlüyorum. Tek özlemim kendisi.

  • füt  (27.07.24 16:56:52)
Çocukluğumdaki kış aylarını özlüyorum. Farklı olan neydi bilmiyorum ama o zamanlar giydiğim giysinin kumaşı bile farklı kokuyordu. Her şeyden çok daha farklı bir tat alıyordum. Hayatım dolu dolu hissettiriyordu. Şimdi o hissi bir anlık yaşıyorum bazen, baya özletiyor o günleri.

  • akhenaten  (27.07.24 18:14:08)
Lisedeki bir şeyler yapmak zorunda olmama halimi özlüyorum. Sonrası hep ders çalış, evde çalış, işte çalış, bir yerden para bulmaya çalış, şunu bunu mutlu etmeye çalış gibi mecburi meşguliyetlerle geçti.

  • morca  (27.07.24 18:38:33)
termal otel ve hamam. haziranda gittim çünkü im a hammam enthusiast. yine gitmek istiyorum tansiyonum düşer bayılır kalırım diye korkuyorum gidemiyorum.

  • titanyum22  (28.07.24 04:17:49)
top oynamaya, bisiklet sürmeye, saklambaç oynamaya.
çocukken günde minimum 6 saat bisiklet üstünde geçerdi, her gün mahallede maç yapardık.
şimdi en son ne zaman ayağıma top değdi hatırlamıyorum, en son bisiklete 5 sene önce falan bindim.
  • rentts  (28.07.24 08:45:37)