Kendisi hakkında yalan söyleyen insanlar

Hiç denk geldiniz mi? Bir keresinde internetten tanıştığım biri konusunu açmadığım halde boyumu sorup kendisinin 1.80 olduğunu boylarımızın çok uyumlu olduğunu söylemişti. Buluştuğumuzda da benden kısa çıkmıştı skdkdk. Ben bu olayı hala aşamadım. Benzer şeyler başınıza geldi mi? Fotoğraf veya sözle sizi yanıltan insanlara açık açık bunu dile getirebiliyor musunuz?

Hamdolsun hiç denk gelmedim

  • anlatamıyorum  (27.07.24 00:53:03)
İsmini doğru söylemeyenler çıkıyor ama bunu avantaj elde etmek değil anonim kalma telaşı olarak görüyorum.

  • Bruce  (27.07.24 01:49:34)
Çok var. Yalan ve gerçeğin kapsamını genişletirsek, zaten kim kendi gerçeğini dile getiriyor ki? :)

Ben inceden bozuyorum, mesela sizin durumda "benim ölçüm aletim bozuk galiba, kendimi (sizin boyunuz) zannediyordum ama meğersem 1.85 misim sizi görünce anladım. Buluşmadan sonra gidip yeni bir ölçüm aleti alayım en iyisi:)" falan derdim.
  • encokbenisevinnolur  (27.07.24 03:29:45)
Çoookk var. 54 yaşında olduğu halde 40 yaşındayım diyen, evli olduğunu saklayan, seviyorum deyip sevmeyen, sevmiyorum deyip seven... :)))

Küfür ve hakaret kullanmadan çok ağır konuşmayı onlar yüzünden öğrendim.
  • muhayyer divan  (27.07.24 04:47:44)
Evet. Morbid obez olup balık etli gibi gözükmeye çalışan biri vardı.

  • gabe h coud  (27.07.24 08:59:01)
evet.

18 yaşında iken, sevgilim annesinin ecnebi olduğunu söylerdi sık sık :))))

boy mevzusunu ben de yaşadım.
bir gruptaydım eğitim için ve birbirimizi en az 3 senedir tanıyorduk.
erkek olan gaydı ve bunu saklıyordu.
bir kadın 20 senedir evli patronu ile birlikteydi ve saklıyordu.
bir kız geçinmek için ana-babasından para alıyordu ama saklıyordu.

baktım orada yanlış bir şeyler var. çıktım gruptan. gruptan çıkmamla gtümden parazit düşmesi art arda oldu. spiritüel bir kalta mı girdim ne dedim sonra. şimdi hiçbiri ile görüşmüyorum. kendime nerede yalan söyledim vs dönüp dönüp bakıyorum o döneme.
suratlarına vurmadım. grupta kimse birbirine de söylemiyordu. nedense ben biliyordum bir de grubun lideri.
  • janderzel zartanyan  (27.07.24 18:34:04)
kendisi hakkında doğruyu söyleyen insanlar var mı ki? hatta hepimiz söyleriz ufak tefek de asıl merak ettiğim, ufak tefek yalan söyleyen kaç kişi kaldık? herkes kendini mükemmel gösteriyor

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (27.07.24 22:05:11)
İnternetten tanışıp da buluştuğum kimse olmadı. Böyle bir durumla karşılaşsaydım da bunu o kişiye söylemezdim. Çünkü bunu söylemek kaba ve yersiz olur. Sen bana " boyum 1.80" demiştin ama benden kısasın mı diyeceğim? Ya da " aaa sen bana dediğin kilodan daha fazla gibisin ya da az gibisin" denmez. O kişi de yalanının ortaya çıktığını görüyor.

Fakat boyunu bu kadar abartılı farklı söyleyip de o buluşmayı neden gerçekleştirir bir insan? Asla bulusmayacaksın.

Böyle bir yalan söyleyen bir kişiyle ikinci buluşma olmazdı. Sebebi de insan böyle bir konuda neden yalan söyler.
  • rock n roll  (27.07.24 23:01:13)
internetten tanışma bağlamında yalan söyleyen çok denk geldi ama ben ciddiye almıyorum. internetten tanıştığım biriyle evlilik yaşamam sonuçta. o kişi hakkında kim bilir ne bilinmeyenler var, gerçekte ne yapıyor nasıl biri bilmek imkansız.

Internet date'i 1-2 seks sonra ghosting olayıdır. karşımdaki beni cüzdan olarak görüyor. Ben de onu bir et yığını..veya bir beden
  • ferenc  (27.07.24 23:20:37 ~ 23:21:42)
Bana da öyle birisi denk gelmisti, çok zengin mekanlarda takilip, Amerikali erkeklerle filan flörtlesiyormus vs.

Sonradan foyasi dökülmüstü, meger bunlari ailesinin parasiyla yapabiliyormus kendi tabiatina aykiri biçimde.
  • Yourcousinmarvinberry  (08.08.24 16:47:05)