Kaz Dağları kısa tatil programı

Merhaba,
Ağustos ayı içerisinde 2 gece 3 gün Kaz dağları programı yapmak istiyoruz.
Anne, baba ve eşimle beraber 4 kişiyiz. Araba ile gidilecek, orada da mümkün olduğunca araba ile gezeceğiz anne babanın yürüme imkanı çok yok - hatta çok az var diyelim -

1- Önereceğiniz eli yüzü düzgün, fiyat performans oteli var mı?
2- 2 gece 3 gün nasıl bir seyahat programı yapmak lazım?

Orada yaşayan ya da tatil yapmış arkadaşlar yardımcı olabilirse çok çok sevinirim. Çok bilgim olan bir bölge değil, açıkçası anne baba çok istiyor, biz de onların isteklerini yerine getirip mutlu etmek ve onlarlar beraber kısa da bi tatil yapmak istiyoruz.

Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

takip etmek için yorum yazıyorum, sakıncası varsa silebilirim.

  • oligomer  (25.07.24 19:58:20)
pinhan otel'de kaldık biz bi kaç ay önce, ramazan bayramında. çok güzeldi otel. tavsiye ederim. gecelik 3bin lira civarı verdik o tarihte. şimdi daha yüksektir tabi ama güzeldi. fazla kalabalık değildi, tavsiye ile gittik ve memnun kaldık.

kazdağlarını görmek istedik ancak parka girdikten sonraki yol çok kötüydü. tam anlamıyla insanlar gelmesin diye yapılmıştı. ağaçlar kesilmiş sağda solda, bazı yollar sadece bir aracın geçebileceği genişlikteydi. her yer toz topraktı. arazide sürüyor gibiydik ve yolda tekerimiz patladı. başka insanların da benzer korku ile geri döndüğünü gördüm. biz navigasyonda çıkan milli park'a gittik. girişte 100 lira gibi bir şey ödedik. safari yaptık döndük. ancak yakınlarda hasan boğuldu şelalesi ve bi kaç yer daha vardı. onlara bi bakmanızı öneririm.

zeus altarını görmüştük. otele yakın. bi bakın oraya da. ilginizi çekebilir ben sevdim.

otele 50 km mesafede truva müzesi ve truva antik kenti var. antik kenti de müzeyi de bilmiyordum. bu yaşa kadar gitmediğim hata olmuş. güzel bi baharda akşam vakti gittiğimizdendir belki, antik kenti çok sevdim. yeşillik, ağaçlık, sevimli bi yer (efes ya da bi çokları gibi sadece taş değil)
  • biseysorcaktim  (26.07.24 11:22:44 ~ 11:25:09)