İzmir’de en iyi döner?

Yok mu bu şehirde doğru düzgün döner yapan bir yer?

İstinye Park avmde dönerci vedat var. Bunun sanırım başka bi yerde orijinal şubesi varmış, orası daha mı iyidir bilmiyorum ama birkaç ay önce orda yediğimde beğenmiştim ki övülen bir mekan. Ha ama döner gurmesi değilim, şimdi biri çıkıp "dönerci vedat diyen iyi döner yememiştir" dese itiraz edemem :d

  • nundu  (25.07.24 13:44:38 ~ 13:54:03)
Dönerci Vedat -Altindag

Dönerci Kenan -Karabaglar

İkisi de baya iyidir. En iyi herkese göre degisir
  • ırene adler  (25.07.24 13:49:41 ~ 13:52:50)
dönerci vedat +1

merkez altındağ'dakidir.

istinye park şubeleri, franchise değil, yine kendileri ama yine de ben altındağ'ı tavsiye ederim. istinye park çok avm avm bir ortam.
  • la lykia  (25.07.24 15:11:05)
irene adler + 1

kenan da sıra bekleniyor 12 den sonra gidilirse, 11 gibi en geç gitmek lazım.

kenan f/p oranı ile vedat'a göre bir tık önde ama ikisi de iyi döner. kenan salaş, vedat eli yüzü düzgün restoran. asıl yeri bornova da.

bornova kaymakamlık arkasında çarşamba ve cumartesileri döner yapan bir kasap var, onu da öven çok.
  • screamshot  (25.07.24 15:44:21)
vedat abartılmış geliyor bana belki de çok yedim artık yetti bilmiyorum, pahalı ve o kadar da iyi değil

kenana 2 kere gittik sıra 1 saate yakındı bekleyemedik

screamshot'ın bahsettiği kasap "meydan kasap" biraz ona bağımlı gibiyiz en kötü ayda 1 kere canımız çekiyor, fiyatı da makuldür. kiloyla alıp buzluğa da atıyoruz, sıcak sıcak yemeye de gidiyoruz. günleri çarşamba cumartesi değil çarşamba pazardır.
  • ofelia  (25.07.24 16:43:01)
lüks aramıyorsan onur mahallesinde dadaş'ın yeri

  • 6 kere uctum 7 kere dondum  (25.07.24 17:42:11)
İzmir li değilim İstanbul da Bayramoğlu fanıyım.

Dadaşın yerini Aydın İstanbul yolculuğunda tesadüfen keşfettim. Çok iyiydi. Beşiktaş Karadeniz dönercisine benziyor ama daha iyisiydi
  • fistikthecat  (25.07.24 18:05:10)
Üçyol - gerçek bursa döner salonu

  • HellKeePer  (25.07.24 18:12:02)
en iyi döner diye bişey yol kardeşim. nedir bu popülarizm. iyi dönerciler var tabi.

vedat iyi orta-alt gelirli için pahalı. kenan iyi sıra beklemeli.

Dönerci Mehmet Usta - Bayraklı (Cengizhan mah.)
  • digits  (25.07.24 20:33:01)