B12 Vitamini İğnesi Hk.

Merhaba,

Aile hekimi iğne verdi ama iş yerinden izin alıp iğne olmaya gidemiyorum gündüz.

Akşam devlet hastanesi aciline gitsem yapmazlar mı?

@ mirket

var. rapor da verdiler. akşam deneyeceğim şansımı
  • digits  (25.07.24 11:05:11)
bir daha is yerine vitamin ignesi deme. rahatsizim, igne olmam gerekiyor de. ne demek izin vermiyorlar?

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (25.07.24 11:51:57)
@ bitirmedim

biz yapalım iğneni burda . sen yeterki izin alma kafasındalar.
  • digits  (25.07.24 13:20:18)
e yapsınlar o zaman? yani iş yerinde hekim veya hemşire varsa yapsın. sen de uğraşmazsın.
yoksa kim yapacak? çaycıya falan yaptıralım diyorlarsa iş aramaya başla bir an önce :)

  • abelardo  (25.07.24 13:33:04)
Özellerin acili de yapıyor. Arayıp enjeksiyon fiyatını sorabilirsiniz.

  • marla is in my head  (25.07.24 19:33:04)
@marla

özellerin acili 150 tl istedi. bi kaç kere olsa sorun değil.
  • digits  (25.07.24 20:26:04)
@abelardo

iş yerinde çaycı ile güvenlik var. ikisinin iq yu toplasan zar zor 3 rakamlı olur. :)

Hollanda da vatandaşlara bacaklarından kendi başlarına vurabilmeleri için eğitim veriyorlarmış. üst ön bacağın üst bölgesindeki kasın içine...

ama damara gelir kanatırım diye korktum biraz.
  • digits  (25.07.24 20:28:15)