30 yaş üstü öğrenciler abonman (mavi kart) indiriminden faydalanacak mı?

SB, anladığım kadarıyla tek basışlarda sadece yüzde 10 indirim uygulanacak. peki ya abonman indirimi, o da yüzde 10 indirim mi olacak sadece?

İkinci sorum da metro, otobüs, vapur vs arasında fark olacak mı tek basışlarda?

Teşekkürler

Doktoradaki bir arkadaşım daha bu sabah mesaj attı 250tl'ye abonman yeniledim diye.

  • akhenaten  (25.07.24 10:20:11)
mevcut öğrenci kartları büyük ihtimal yıl sonuna kadar devam edecek 30 yaş üstü

yıl başında vizeleme sonrası %10 geçerli olacak.

bu lisanstan mezun olunca da bu şekilde devam etti yüksek lisanstan da..
  • jülsezar  (25.07.24 10:33:57)
valla ibb denen rezil kurum o kadar kotu calisiyor ki bunu hala kimse bilmimyor. bazi haberlerde abonmandaki indirim ayni tek basislarda %10 yaziyor bazilarinda o yazmiyor herkes abonman da %10 olacak anliyor.

yakin zamanda hala 250'den abonman yapanlar var mesela, bu ilerde degisir mi kimse bilmiyor cunku adamlar aciklama yapmiyor.

mesela adamlara abonman yenileme kac gun kala aktif olur ve yeni abonman mevcutun bitisinden itibaren mi olur yoksa yenileme gununden mi diye soru sordum 1 haftadir cevap verecekler bu kadar basit bir soruya.
  • bay b  (25.07.24 11:54:28)
İETT ve belbim çürümüş bir yapı malesef.

Kişi başı 700 lira alsalar kimse AÖF ye naylon öğrencilik yapmaz

Bu karar mahkemeden dönecek zaten her şekilde en fazla bir ay uygulanır. Henüz bir düzenleme yok

AÖF AUZEF 1 milyara yakın paradan olmak istemez
  • topkapiaksaray  (25.07.24 18:32:00)