3 aylık Erasmus hakkınız olsa, hangi ülkeyi tercih edersiniz?

Amacınız: Farklı kültürleri gözlemleyip olabildiğince çok gezmek. Uzun bir tatil olarak görüyorsunuz bu etkinliği. Maddi sıkıntınız da yok. Nereleri, niçin tercih ederdiniz?

İsveç.

  • Amaranta ursula  (21.07.24 22:17:23)
Akdeniz'e kıyısı olan bir yere giderdim. İtalya ilk tercihim olurdu.

  • sekizdokuzon  (21.07.24 22:20:52)
viyana/avusturya

avusturya lokasyon olarak ortalarda.

farklı sınır komşu sayısı tatmin edici

güzel bir şehir.

havayolu ile yakında olmayıp daha uzakta olan ülkelere gitme konusunda da sorun olmaz.
  • AlsterWasser  (21.07.24 22:32:01 ~ 22:35:11)
seçenekler nereler?

  • ferenc  (21.07.24 22:43:53)
floransa ya da londra.

  • sonsuz  (21.07.24 22:53:32)
Polonya.

  • adwokat  (22.07.24 00:52:48)
çekya'yı tercih ederdim, ettim de zaten :)

  • in vino veritas  (22.07.24 01:05:44)
İtalya, en azından güneş var ve karnım doyar.
Ve bence avrupadaki en etkileyici ülke kendileri. Tüm avrupayı gezdim, Hollanda'da yaşıyorum, tekrar tekrar gitmek istediğim sadece italya var.

  • marla is in my head  (22.07.24 13:16:15)
Amerikaya git ingilizceni gelistir bi yandan deli para biriktir sonra owww yeahhh motherfcker diyerek geri dön.

Yada ikinci secenek italyaya git ne ararsan var yemekler ortam fena sicak kanli insanlar
  • Zetnikov  (22.07.24 13:17:53)
italyan kızları vermez, belki güneyliler azcık gösterir o kadar. ama international ortam zevkli olur.

italyanin ryanair hublarından birine yakın ol ispanya vb. de sıkıştırırsın. kuzeye yakın olursan tren opsiyonu da var tabi. gece treni var parise kadar misal. flixbus da akar.

italya iyidir. yoksa ispanya'ya giderdim ben.
  • kveldulv  (22.07.24 13:33:37)