çok acil ms office torrent

selam arkadaşlar, office 360a erişemiyorum normalde oradan yapardım işlerimi. çok acil bir dilekçe yazmam gerekiyor işyerime, normalde ücretsiz izindeyim. sisteme de yalnızca office üzerinden yazılanları yükleyebiliyoruz, diğerlerini kabul etmiyor. elinizde güvenilir torrent varsa iletebilir misiniz? acele edip virüs doldurmak istemiyorum bilgisayarı. zipli kurulum dosyası da olabilir. şimdiden teşekkürler

Sadece dilekçe içinse daha hızlı bir çözüm olarak telefona yükleyebilirsiniz ms word'u.

  • akhenaten  (18.07.24 15:05:48)
@akhenaten onu da denedim ama dilekçeye eklediğim resmi sanırım çözümleyemedi, sisteme yükleyemedim mobil versiyonda.

  • kakamelsokoban  (18.07.24 15:12:43)
Word online yazip googlea bi baking isterseniz

  • meyve parcacikli kadin  (18.07.24 15:25:58)
@meyve parcacikli kadin onu yaptığım zaman otomatik olarak office 360a atıyor ama oturum açmak istediğimde bilgilerimi doğru girmeme rağmen bu hizmet geçici olarak kullanılamiyor daha sonra tekrar deneyin yazıyor. bir türlü giriş yapamadım.

  • kakamelsokoban  (18.07.24 15:31:28)
1337xto.to sitesinden bakabilirsin.

Alternatif librefoffice yükleyip, doc, docx olarak da kaydedebilirsin.

google docs üzerinden hazırlayıp, docx olarak indirebilirsin.
  • sealth  (18.07.24 15:32:34 ~ 15:33:06)
Google docs her derde derman torrent'ten indireceğin ofis sana faydadan çok zarar getirebilir.

Oradan docx falan indirebiliyorsun hazırladığın dosyayı öyle yüklersin.
  • chicha_v2  (18.07.24 15:40:25)