yağ gibi kayan ucuz kalemler

evet başlıkta yazdığım gibi, ucuz ama kullanırken çok keyif veren, kağıt üzerinde yağ gibi kayıp giden kalem önerileri istiyorum aslında. mesela şu anda bir firmanın promosyon kalemini kullanıyorum, çok ince bir tüpü var ama jel tipi kalem sanırım kayıp gidiyor. ancak tüm jeller de bu kadar rahat değil. hatta ince uçlu tavsiye ederseniz sizi daha daha çok severim.

ama ucuz olsun lütfen.

tipi rengi plastiği boktan görünüşü hiç önemli değil.

kaysın hep kaysın.

yağ gibi.

teşekkürler

Pensan turuncu tükenmez kalem:
images.app.goo.gl

  • Amaranta ursula  (18.07.24 09:51:00)
@Amaranta ursula

Pensan'ı beğeniyorum ama bu bahsettiğim ciddi bir kağıtta kayma :)

teşekkür ederim yine de.
  • enteg  (18.07.24 10:00:39)
dolmakalem düşünmez misiniz? giriş seviye bir lamy isteğinizi pek ala verecektir.

  • anlatamıyorum  (18.07.24 10:28:28)
Faber 1425 www.kirtasiyedunyasi.com
Pensan my tech www.pensan.com

Faberle üniversite hayatım boyunca tüm notlarımı tuttum, iş hayatında da pensanla devam ediyorum
  • birnevibahar  (18.07.24 10:33:43)
faber castell'in jel kalemlerini seviyodum ben tus çalışırken. Ama kontrolü bazen zor yani dikkatli olunmazsa ele mürekkep bulaşması gibi durumlar olabiliyor ya da benim beceriksizliğim de olabilir tabii.

www.hepsiburada.com

şuydu diye hatırlıyorum ama bu jel olmayabilir de şimdi bakınca. Ama tipi böyle basmalı kalemdi kırmızısı da vardı
  • nundu  (18.07.24 10:34:53)
Faber 1425 demeye gelmiştim :)

  • o kadar da degil aga  (18.07.24 10:53:07)
Yag gibi kayması ince uçlu olmasındandır sanırım. Biz de ofiste öyle kullaniyoruz avansasin kalemini aliyoruz mis gibi.

  • veritaslibertas  (18.07.24 11:14:10)
Amaranta'nın cevabını beğenmemişsiniz ama fakültede hızlı hızlı not alırken en çok kullandığım kalemdi o. Isınınca yağ gibi kayıyor. Kullanmaya başladığım andan itibaren yağ gibi kaysın diyorsanız jel kalem öneririm.

  • gnosis  (18.07.24 13:29:48)
schneiderpen.com

tek dezavantajı incesinin bile diğer kalemlere göre bir tık kalın olması.
  • burfak  (18.07.24 13:47:14)
hiçbir cevabı beğenmediğimi söylemedim, sadece zaten denediğim için iki kalemi karşılaştırabiliyorum. daha çok kayan ama promosyon olduğundan markasını bilmediğim güzel bir kalem var onun benzerine ulaşma gayesiyle insanlara denedikleri en kaygan kalem ucunu soruyorum :)

  • enteg  (18.07.24 14:43:09)
Bic atlantis der susarım.

  • nano mercy  (18.07.24 15:22:31)
Karbon murekkebe gore daha iyi kayar. Size osym kursun kalem oneririm

  • lapaz  (18.07.24 17:04:55)