800.000 TL ye hangi araba alınır ?

Selamlar,

Elimdeki tüm para 800 bin türk lirası, aşağıdaki şartlar doğrultusunda bir araç bakıyoruz ailemize, aracı kız kardeşim ve babam kullacak, peder bey emekli olduğu için ancak sağa sola ( şehir içi ) kullanır, kardeşim de yılda 1 tatil diğer günler işe git gel için kullanır.

2020 model ve üstü clio mu ? ( Boş paket, 1 motor olması vs önemli değil)
Yoksa 2017 Yaris mi
Yoksa ww polo mu ?

-Araç yıl boyunca toplasan maksimum 4 bin kilometre yapacak
-Parçası olan, ustası olan, uzun yıllar (en az 10 sene) kullanılacak
-Yakıt konusunda ailemizi üzmeyecek

Düzeltme : Otomatik olacak :)
-Hackback olacak
-Elden çıkartmaya çalıştığımızda çabuk elden çıkacak

Fikri olan arkadaşlarım yardımcı olabilirse çok sevinirm, başka önerilerede açığım.

Sevgiler

eğer manuel olur derseniz fiat egea cross 1.4 ikinci el (6.000km) 800'e var

  • malheiros  (16.07.24 22:50:29)
o paraya aslında çok araç var. kia ceed olabilir. ama elden çıkartması çabuk deyince seçenekler daralıyor.

  • orpheus  (17.07.24 00:53:24)
arkadaşım 770'e toyota auris satıyor 2017 model temiz. ilgilenirsen dmden ilanı atayım

  • oekuklu  (17.07.24 08:13:22)
17 model yaris kullaniyorum. Memnunum tavsoye ederim.

  • halk  (17.07.24 09:46:15)
sırf sana yanıt vermek için giriş yaptım.

2 ay önce uykusuz gecelerin şafağında fiat egea otomatik kazasız hasarsız ilk sahibinden hatchback 115k da aldım. 1.6 urban yada lounge - tüm tuşlar aktif aracımda. fabrikasyon. 120 bg.

üç eksiği var: navigasyon (car play var aracımda), kör nokta uyarı, çarpışma önleyici.
  • baldan kaymak  (17.07.24 11:04:22)
benzer bir durumdayim.

arac bakim maliyetlerinden biraz yildigim ve cok az kilometre yaptigim icin elektrikli arabalara bakmaya basladim

opel corsa-e, 900 lere bulunabiliniyor. kafani karistirmak istemem ama bence bi dusunulebilinir
  • foster  (17.07.24 11:08:12)
fiat düşük km ise ok. otomatikleri 100binden sonra şanzımanı cortlatıyor. bence clio iyidir.

  • entropik  (17.07.24 15:43:35)
3 gun önce 700 e courier aldım 2023. en dolusu. her yıl vize zor gelmezse tavsiye ederim.

  • cptxxx  (17.07.24 18:15:54)
hiçbirisi. sedan corolla alın. arıza yapmaz ve temizi 2. elde kolay satılır.

  • komando kani var bende  (17.07.24 20:17:30)
70 lira daha bul Qashqai sana vereyim

  • cakmayazar  (17.07.24 21:28:48)