telefonda iyi konuşmak diye bir yetenek var mıdır?

sadece telefonda messi'leşen normal hayatta standarda bağlamak gibi bir şey

olabilir mi böyle bir yetenek?

Var var, yetenek değil de beceri diyelim. Gerçek hayatta bildiğin keko ama telefonda İstanbul beyefendisi kesilen çok insan var, hatta konuştuğu kişiye verdiği önemde göre olduğu yerde ayağa kalkan biliyorum. Var öyle şeyler.

  • muhayyer divan  (19.06.24 18:38:31)
Gerçek hayatta sosyal ilişki dehası olup telefonda konuşamayan çok kişi denk geldiğim gibi gerçekte iki kelime edemeyip telefonda akan birkaç kişiye de denk geldim. İkinci gruba daha az denk geldim ama

  • nundu  (19.06.24 18:46:51)
direkt konuya girmen gerekiyor. ık mık dersen olmuyor telde. hafiften bir nasılsın iyi msiin deyip konuya dalacaksın

  • ferenc  (19.06.24 19:03:37)
İyi yapılan her şey bana göre yetenektir.

  • pavlis  (19.06.24 19:30:14)
Evet. Beni 6 yasinda dukkanda telefon basina oturttular senelerce telefona baktim yas 38 simdilerde.

  • Zetnikov  (19.06.24 19:51:04)