15 bin TL harcayacak olsanız?

Doğum günüm için böyle bir hediye aldım ama gerçekten harcayacak yer bulamıyorum. Herhangi bir yatırım veya kenara atmayacağıma dair söz verdim eve market alışverişi vs de yapamam. Kendimi şımartıcam ama nasıl :)

Güzel bir kahvaltı et, peşine de tatlı ye. Biter zaten o para.

  • numlock  (18.06.24 09:53:20)
Tablet alın güzel bir tane. Kendinizin varsa onu da ikinci el satın:)

  • enteg  (18.06.24 09:57:38)
Pasaportunuz yoksa pasaport çıkarıp vize alın, biraz da ekleyip yurtdışına çıkabilirsiniz.
Kalıcı olmasını istiyorsanız saat alabililirsiniz.
Playstation alabilirsiniz.
Laptop da alabilirsiniz
  • esinikaybetmiscorap.  (18.06.24 10:05:24)
Akıllı saat
Tablet +1
Kahve makinesi (filtre , türk kahv, veya kapsül)
Kaliteli kulaklık
  • jülsezar  (18.06.24 10:05:50)
Az daha ekleyip meta quest 3 alinabilir, baya eğlenceli alet.

  • diabolus79  (18.06.24 11:00:12)
apple watch falan al :)

  • robert bosch  (18.06.24 11:01:04)
logitech z906 veya steelseries arena 9
Kindle
Pc kullanıyorsanız 2.bir monitör
  • pislick0  (18.06.24 11:12:18)
15k çok para değil. vizesiz bir ülkeye seyahati belki karşılar. geleceğe yatırım olarak pasaportu aradan çıkartabilirsiniz. 3d yazıcı alabilirsiniz.

  • neira  (18.06.24 11:34:10)
tatile gitmek

  • ermanen  (18.06.24 12:04:03)
Seiko 5

  • komando kani var bende  (18.06.24 14:27:20)
madem hediye veren kişi bu parayı harcamanızı istiyor her gün elinizin altında olacak ve her an faydalanbileceğiniz elektronik cihaz satın almak hem sizin yararınıza olur hem de hediyeyi veren kişiyi mutlu eder. duruma göre tablet, kindle, smart watch seçeneklerinden bütçeye/ihtiyaca göre kombin yapardım.

  • beatbox yapan metalci  (18.06.24 14:27:47)
okursan kindle
çizersen tablet
oynarsan ps5
içersen kahve makinesi (sage)
ayfonun varsa apple watch ya da airpods (belki ikisi de)

bak sonuncusu acaip kalıcı olucak ve her gün kullanıcaksın
  • foreignsilhouette  (18.06.24 15:11:52)
gecekten kendimi simartacak olsaydim eve o parayla temizlikci cagirirdim artik kac ay icin yetiyorsa.

o zaten geliyorsa elektrikli dis fircasi, dyson supurge gibi seyler olabilir. tablet akilli saat, airpods falan simartmaz beni, zaten var ve cekmecede duruyor hepsi.

spor salonu uyeligi olabilir personal trainer ile. masaj olabilir.

hepsini acele ve tek bir seferde harcaman zorunda degilsin.
  • hot potato  (18.06.24 17:23:26 ~ 17:24:56)
Vizesiz bir ülkeye 1 haftalık yurtdışı tatili. Uçak bileti, konaklama, yeme içme her şey dahil.

  • doharkoman  (19.06.24 01:22:22)