Yav biz nasıl telefon alacağız?

En fazla 15 bin liraya kadar android telefon almak istiyorum, araştırıyorum. Samsung'un falan modelini beğeniyorum, alttaki yorumlarda "pili çok ısınıyor, dokunmatiği kendi kendine basıyor, snapdragon değil o ben olsam falancayı alırdım, pili çabuk bitiyor, kamerası iyi ama işletim sistemi yavaş" cart curt 50 tane farklı şeyle kötüleniyor tüm telefonlar.

Arkadaş ne alalım biz? Samsung A35 alayım dedim, onu alma A55 al diyen var, bu sefer o yorumu görüp onu alana kadar A bilmem kaçı al diyen var, A serisi alınmaz S serisi al, yok Oppo al, yok zippo al vay arkadaş yaa.

Telde oyun oynamam, youtube, insta ve bankacılık uygulamaları için alıyorum. 4-5 yıl sorunsuz kullanabileceğim, sorunsuz ve 10-15 bin bandında bi telefon bilen varsa ve buraya yazarsa çok mesut ve bahtiyar olurum. Sağ olun, var olun,

Samsung un 4 yıl güncelleme garantisi verdiği a segmentinde birini al geç hocam ben de a54 var gayet memnunum. Öyle büyük kronik problem gibi bir şey yoksa hiç biri de üzmez.

  • anon1m  (17.06.24 21:58:06)
Valla s21 fe bulabilirsen al. Fiyatını bilmiyorum tabiki. Üzmez, uzun yıllar götürür.

  • etna  (17.06.24 22:28:09)
Xiaomi 10c (Xiaomi 12 ve 13ten daha iyi özellikleri var. Model noya kanmayın).

  • alfired  (18.06.24 02:19:07)
A serisinde paranın yettiği yere kadar çık, üzeceğini sanmıyorum. Ben kullanmıyorum ama babama aldım, 2 senedir gayet memnun, geçen bi kurcalayayım dedim beni ip13ten çok daha serin çalışıyor ve absürt bir kasmaya da denk gelmedim.

  • kel aynak kusu  (18.06.24 07:31:34)
Eşimde a73 bende s23 ultra var. A serisinin en üst modeli olmasına rağmen telefonu elime aldığımda kullanasım gelmiyor, haritalarda pusula konya yerine hanyayı gösteriyor, yön kilidi açık olmamasına rağmen yan çevirdiğinde zor algılıyor, böyle ufak ufak detaylar can sıkıyor.

O fiyat bandındaki bir telefon 4-5 seneyi sürünerek bitirir.
  • kimlanbu  (18.06.24 12:17:14)
bende samsung galaxy a05s var tam amca dayı telefonu ama

  • komando kani var bende  (18.06.24 13:44:12)
A35 alma a55 iyi. Poco x6 pro da bakabilirsin. Hwp nin YouTube dan o bütçe için videolarını izle, fikrin oluşur.

  • Topalordek  (18.06.24 14:44:45)
Xiaomi

  • Zetnikov  (18.06.24 21:55:20)