Arabayla Yayaya Çarpmak

Arkadaşlar selam. Bu gün bi olay yaşadım yokuş yukarı bir yerde gidiyordum birden yola iki yaya atladı ani frene bastım arkamdaki araçlar da zor durdu. Sonra yaya olan adam bide bana bağırmaya başladı halbuki az ilerde trafik ışıkları var yaya geçidi var ordan geçse sorun olmayacak. Neyse bu geçince ben gaza dokundum ama yoldan tam çekilmedi sol yaptım geçerken aynam koluna çarptı ve adam bağırmaya başladı ben de ayı bi tip olduğunu anlayınca kadın olduğum için korkudan durmadım. Arkamdan plakayı aldığını gördüm sizce bir sorun çıkar mı burdan ne dersiniz? Araç şirket aracı ondan endişelendim :(

hiçbişey olmaz merak etme. sen yine de şirkete bu durumu başından geçen bir olay gibi anlat.

  • numlock  (15.06.24 15:49:45)
Normalin de üstünde gitmiyorsanız sorun çıksa da siz haklı görünüyorsunuz yazdıklarınızı bakılırsa.
Sorun etmeyin.

  • diyecevaplandı  (15.06.24 15:53:03)
Adam çarpıp öldürenlere bile birşey olmuyor bu ülkede birşey olmaz ama siz yinede şirkete bir bilgi verin.

  • komando kani var bende  (15.06.24 15:55:24)
bir şey olmaz, sağını solunu kontrol etsin önce. Durabildiğinize göre hızlı değilmişsiniz. Araç kamerası öneririm

  • kimlanbu  (15.06.24 16:03:03)
hiçbir şey olmaz. ben trafik polisine sormuştum, yalnızca video çekersen iş yapar dediydi.

  • neira  (15.06.24 17:43:11)
İlerde yaya geçidi ve ışık olduğu halde orayı kullanmıyorsa her türlü yaya suçlu zaten. Sadece sizin o yolda hız sınırının üstünde olduğunuz tespit edilirse sizin hatanız olur ama onunla da şu durumda kimse uğraşmaz bile zaten. Şikayetçi olmuşsa muhtemelen polis bile söylemiştir sen suçlusun zaten diye.

  • pianeta  (15.06.24 18:07:54)
@pianeta, yaya geçidine 50mt mesafedeysen kullanabiliyorsun.

  • neira  (15.06.24 20:28:21)