bebek seti

selamlar. yataş'ın şu setinden alan oldu mu? daha iyisi vs öneri olur mu acaba?

www.yatasbedding.com.tr

Kesinlikle almayın. Bebeklere yorgan, battaniye kullanılmıyor artık. Uyku tulumu kullanılıyor.

Yorgan ve battaniye gibi ürünlerin ani bebek ölümlerine sebep olabildiğine dair araştırmalar var. Artık bebeğin yatağına bebek dışında hiç ama hiçbir şey koyulmuyor.

Uyku tulumu alabilirsiniz. Bebeğin doğacağı aya göre ne kadar sıcak tutacağını göz önüne alarak bir seçim yapabilirsiniz. www.owliturkiye.com
  • michael_knight  (21.05.24 13:12:31 ~ 13:17:44)
Pakedi Kullanmadim. Amacin onemli oldugunu dusunuyorum, kendinize mi aliyorsunuz yoksa bir hediye mi bu.

Kesin almayin demem. yukaridaki girdiye tam olarak bu anlamda katilmiyorum. Evet yorgan ve battaniyenin "yeni dogan" da risk olusturdugu dogru ama bu battaniye ve yorgan tek seferlik urunler degiller. Yani hem baska amaclarla kullanilabiliyor hem sonra da kullanilabiliyorlar. net bir sekilde bu kutuyu almayin tulum alin eslenik bir cevap degil. Ben battaniye kullandim, kullaniyorum ve bunu doktor tavsiyesiyle yapiyorum cunku hic bir tulum hic bir kundak yonteminde durmadi cocuk yani elimde premiumun dan dandgine 7 tane falan tulum var. Elbette cok kontrollu bir sekilde, yani risk gercek ona itiraz yok ancak her bebek farkli her bebegin cozum yollari fakrli.

Benim icin paket icerigindeki komik olan sey yastik. Bebek yastigi diye bir sey yok. Bebekler duz zeminde uyuyorlar.
Yeni dogan yatagi TR de gorup ozendigim bulundugum ulkede fakrli nest versiyonlari olan bir urun. Misal tek o alinabilir.
emzirme yastigi denen arkadasta cok spesifik bir urun yani annenin kendisinin secmesi dogru olur yoksa bosa urun olur.

Ozetle eger hediyeyse cok verimli olmayabilir, kendiniz baktini kafaniza yattiysa olabilir. Dedigim gibi yenidogan yatagi nest olan yani tek basina alinabilir. Bebegi koyacak yer gerekiyor kendi esas yatagi disinda.
  • wallcan  (21.05.24 13:33:46)
bence de bu set gereksiz ya. tulum zaten var, bi de biraz büyüyünce yatak dışında bi yerde yatarken üzerine atmalık bi battaniye falan okey.
teşekkürler.

  • patronaj1  (21.05.24 13:55:01)
buradakilerden sadece yatağı ve anne emzirme yastığını kullandık. ikisini de 2 aydan sonra daha kullanmadık. hediye ise bebek bezi almak daha mantıklı. kendiniz kullanacaksanız evde envai türlü şeyden alternatiflerini yapabilirsiniz. zaten pahalıymış

  • etna  (21.05.24 20:15:21)
Emzirme yastığı ve yatağı ebebekten daha uyguna alabilirsiniz fiyatı kontrol edin. O yatak gibi olan şey Max 2-3 ay kullanılıyor sonra zaten bebekler durmuyor. Yorgan ve yastığı yeni doğana almaya gerek yok. Yan pozisyonda tutacak yastıklardan uyku tulumlarından alın hatta yarı kundak yapan uyku tulumları var onlar daha iyi

  • iwillsee  (21.05.24 20:38:37)