Duş jeli tavsiyesi

Merhaba. Marketten aldığım Duru duş jeli köpürmüyor. Her gün duş almak istiyorum. Bana bir avuç dökünce köpürecek, duş süresini kısaltacak duş jeli gerekiyor. Banyo köpüğü aklıma geldi. O olur mu?

Hocam duru en dandiği. Le petit marseillais’in okyanus ve şeftali olanları güzel.

  • ruhen hastayim ben  (19.05.24 20:02:12)
Petit m. Dışında Nivea sport shower gel her gün sporda onla yikaniyorum

  • sanguine  (19.05.24 20:09:01)
ruhen hastayim ben, aaa onu çok gördüm ama denemedim. Köpürüyor mu? Ben 10 kere dökmek istemiyorum.

  • dissendium  (19.05.24 20:19:53 ~ 20:20:08)
Olivos avokadolu zeytinyağlı duş jeli

www.olivos.com.tr
  • gabe h coud  (19.05.24 20:28:52 ~ 20:30:11)
Duş jeli değil top gibi olan naylon liflerden alacan 20-30 liraya, kalıp sabunu da köpürtür duş jelini de köpürtür
encrypted-tbn0.gstatic.com

Bunlara bir fındık tanesi kadar damlatıp suyla köpürt yeter
  • grimavi  (19.05.24 20:30:20 ~ 20:44:02)
Le petit. Her urunleri ama en cok; mavi olan deniz gibi kokuyor, ayni sekilde sari olan bal kokulu, o da cok basarili.

  • mor oje  (19.05.24 21:00:58)
Nopnormal palmolive duş jeli ve dapdandik naylon kabarık lifler bayağı sağlam köpürüyor. Bi avuç falan değil hem, pompalı sabunluğun 2 sıkımı yeterli oluyor.

  • hedep  (19.05.24 21:15:07)
Ben duş Jeli olarak Dalin Bebek şampuanı kullanıyorum. Memnunum.

  • Amaranta ursula  (19.05.24 21:20:02)
old spice alıyorum. gliserin vs olmadığından tertemiz durulanıyor o vıcık vıcık hissi bırakmıyor. öyle duş jellerinden nefret ediyorum.

  • konetsu  (19.05.24 21:33:14)
Hocam o kadar kopugu napacaginiz? Erkek adam bazi yerleri kopurtur gecer. Tum vucut kirlenexek kadar jzun sure dus almamazlik etmeyin zaten

  • lapaz  (19.05.24 21:50:12)
Soruya yanit olarak da her marka lifle kopuruyo bence ustte belirtildigi gibi

  • lapaz  (19.05.24 21:50:51)
lapaz, bir cilt rahatsızlığım var. Tam temizlik için köpürmesi gerekiyor.

  • dissendium  (19.05.24 22:33:29)
Banyo köpüğü küvette kullanmak içindir.

Duş jeli önerim yok ama lif kullanmanı öneririm.
  • sevilen progressive türkücü  (19.05.24 23:02:34)
bir avuc cok asiri fazla.

benim youtube'da izledigim dermatologlarin soyledigi sey (yuz temizligi icin bu) temizlemeye kopurmenin cok alakasi olmadigi seklinde. yani molekuler olarak cildi cok super temizleyen ama kopuk olusturmayan temizleyiciler var mesela. cok kopuk = cok hijyen degil. bir de her hergun o kadar asiri dus jeli kuruluk yapip cildini daha da kotulestirebilir.

son olarak amac sirf kopukse dalan'in falan beyaz sabunlari bile bolca kopuruyor lif veya babaanne usulu orgu dus beziyle kullaninca.
  • hot potato  (20.05.24 01:59:16 ~ 02:01:27)
cilt hastalığın da varsa bence duş jeli kullanma doğal sabun kullan. zeytinyağlı ya da bıttım sabunu öneririm .
ben mardin'de tanıdığım yerden sipariş veriyorum . dara sabun olarak aratırsan kendi siteleri de var ve diğer pazar yerlerinde satışları var .
köpürtmek için de bir yanı yumuşak diğer yanı kabak lifli olan ele geçirmeli lifler var örnek için link iletiyorum .
www.hepsiburada.com
  • devilone  (20.05.24 09:39:12)
çok köpüren ürünler genelde cildin nemini de söker alırlar. isana med duş jellerini denediniz mi? sizin sanki hassas cilde özel bir şeyler kullanmanız gerekiyor, markettekiler işe yaramaz...

  • suyin  (21.05.24 15:57:49)